Nezavisne novine

Banja Luka

Ni traga nestalom dječaku

BANJA LUKA - Ni sedmi dan nakon što je u vodama Vrbasa nestao devetogodišnji Dejan Malić iz Banje Luke, brojni ronioci nisu uspjeli da pronađu nikakav trag koji bi ih doveo do njega.

Ronioci Službe specijalne policije RS i banjolučkih ronilačkih klubova do sada su pregledali tok Vrbasa od banjolučkog mosta "Venecija", odakle je dječaka u prošlu nedjelju odnijela riječna bujica, nizvodno sve do Srpca.

Iako pretragu otežava visok vodostaj Vrbasa i mutna voda, iz policije poručuju da ronioci neće prekinuti potragu dok ne pronađu dječaka, te da će još jednom provjeriti već pregledani dio rijeke.

Devetogodišnji Dejan otišao je u nedjelju sa drugovima na obalu rijeke Vrbas u blizini banjolučkog mosta "Venecija". Mališani pričaju da je Dejan ušao u rijeku i da ga je, iako se držao za betonske stepenice, povukla vodena struja.

Do zaključenja ovog broja "Nezavisnih novina" tijelo još nije bilo pronađeno.

Sn.K.

Crna hronika
19. 09. 2006.
Pet stanara u bolnici zbog trovanja
Tokom vikenda oduzeto sedam vozila
Sestre izjavile da su nevine
Izudarao policajca
18. 09. 2006.
Pokušali oteti dva učenika
Opušak zapalio prijemnu kancelariju
16. 09. 2006.
Uhapšeno sedam narko-dilera
OsumnjiÄŤen da je pronevjerio 190.000 KM
Kod braće pronađeno 79.900 lažnih evra
15. 09. 2006.
Osumnjičeni Amir Pašić Faćo u bjekstvu
Poginula BanjoluÄŤanka
Biciklista poginuo u sudaru  sa drugim biciklistom
14. 09. 2006.
U direktnom sudaru poginula dva mladića
Osumnjičeni pušten iz pritvora
Pronađena sedma plantaža marihuane u Hercegovini
13. 09. 2006.
Ispred škole brutalno pretukao djevojčicu
Uhapšen diler, oduzeto  pola kg heroina
Poginuo motociklista iz Konjica

Arhiva
| Događaji | Kolumne | Ekonomija | Hronika | Sport | Region | Svijet | Kultura
| Banja Luka | Sarajevo | Zvjezdana prašina | Muzika | Nedjeljne | Auto | Info Tech | Linkovi | Impresum | Naslovna | Webmaster | Nes radio

Internet tim Nezavisnih novina 2001