@Hrnjice, znam da ne vrijedi, ali ću te ipak pokušati zamoliti još jedan put da ne lažeš.
Niti jedan tvoj post, bar u posljednjih 20-tak dana nije izbrisan. Zato, prestani s lažima i lažnom kuknjavom, no se koncentriraj na temu i probaj da si pružiš svoj maksimum.
Hvala ti unaprijed.
I molim te, nemoj komentirati moderaciju.
Nije tema,konsekvence mog pisanja su mi potpuno jasne al hajd da rješimo ovu vječnu dilemu pa ti briši šta ti je volja.
Na drugoj temi,onoj gdje Heli plače Prasetu da ne dobija dovoljno prostora da iznese svoje mišljenje, sam se upetljo pomalo naivno i pokušao da budem malo konstruktivan što iskreno i nije moja osobina(plod životnog iskustva),na istoj temi si Radoslave par mojih personalnih podataka koji su ti poznati iskoristio da me diskredituješ,što opet i nije mimo mojih očekivanja.Moje piskaranje i tvoje urlikanje je nestalo na toj temi a i Prasetova đezva sa kafom, i kad se malo skoncentrišeš vidjećeš da i Prase tvrdi da na
OVOJ temi nije ništa izbrisano,što opet po logici kad se malo smiriš,ne znaći da na drugoj temi nije ništa brisano, a ni ja ne želim u principu da to potenciram,nejse.Ono na šta želim da ti skrenem pažnju je sljedeće:
Radoslavu moderatoru
Ispao si lažovčina zato što tvrdiš da ja lažem.
Radoslavu učesniku diskusije
Ispao si lažovčina zato što tvrdiš da ja lažem.
I molim te da probaš shvatiti da ja ne dolazim diskutovati da bih tebi ispunjavao želje.
svako dobro