TV

Liga šampiona: Sevilja čeka Junajted u direktnom prenosu OBN-u

U osmini finala Lige šampiona susreće se Mančester Junajted i Sevilja.

Veče Lige šampiona na OBN-u počinje u 20:25h emisijom koju vodi Adrijana Kurtišaj.

Iako utakmica nije ni odigrana klubovi su već započeli svoj dvoboj i to ulaznicama.

To bi trebalo zagrijati i atmosferu na stadionu, a oba tima traže spas sezone kroz Ligu šampiona jer su u domaćim prvenstvima već izgubili trku za šampiona.

Ova dva kluba zajedno imaju 11 evropskih trofeja.

Junajted je osvojio tri naslova evropskog šampiona, Kup pobjednika kupova, Evropsku ligu i evropski Superkup, dok je Sevilja pet puta osvojila Kup Uefa/Europsku ligu, te evropski Superkup.

Morinjov tim igra jako promjenjivo u ovoj sezoni, ali i Sevilja je pokazala kako ova sezona nije baš njihova.

To daje mnogo prostora za oba tima da se nadaju prolasku, ali donekle garantuje i jako uzbudljivu utakmicu.

Španjolci će na domaćem terenu učiniti sve da u Mančester odu neporaženi.

Murinjo želi također cijeli plijen nakon osporavanja u zadnje vrijeme. Najveća je nedoumica hoće li nastupiti Paul Pogba? Šuška se da hoće, iako je u blagom sukobu sa trenerom.

Kome će uspjeti prvi dio okršaja okrenuti u svoju korist pogledajte u direktnom dvoboju na OBN-u u 20:37h, uz komentar Sabahudina Saše Vugdalića i Adisa hadžića.