Španović druga na mitingu u Lozani

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je drugo mjesto u skoku u dalj na mitingu Dijamantske lige u Lozani.

Banjalučanke i Sarajlije šampioni na ekipnom prvenstvu BiH

Atletičarke Banjaluke i atletičari Sarajeva pobijedili su na ekipnom prvenstvu BiH za mlađe juniore koje je protekli vikend održano u Sarajevu.

Slavlje Kimanijeve i Samardžića u Modriči

Bh. olimpijka Lusija Kimani i Srđan Samardžić iz Atletskog kluba Maraton iz Brčkog pobjednici su 1. Alfa ulične trke u Modriči.

Faris Ibrahimpašić - šampion u farmerkama

Jedno sasvim obično oktobarsko poslijepodne u kojem je student treće godine pravnog fakulteta, na nagovor druga Eldina Omerovića, bh. dizača tegova, u patikama i farmerkama ...

Trkači iz šest država u Modriči

Na startu prve Alfa ulične trke u Modriči 30. juna trebalo bi da bude oko 500 učesnika, od toga oko 200 u glavnoj trci, za koju su stigle prijave iz šest država.

Skok od 7,04 i zlato za Ivanu Španović

Srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Taragoni u skoku udalj.

Aliću zlato, Pezeru bronza na Mediteranskim igrama

Bosanskohercegovački atletičar Hamza Alić osvojio je zlatnu medalju u bacanju kugle na Mediteranskim igrama u Taragoni.

Na 22. Vidovdanskoj trci oko 5.000 učesnika; Slavili Kibet i ...

​Kenijac Mozes Kibet i Bjeloruskinja Katarina Šaban Karnejenko pobjednici su 22. Vidovdanske trke u Brčkom, koja je okupila oko 5.000 učesnika u svim trkama.