Prandeli: Nije problem da se povučemo sa EP

Prandeli: Nije problem da se povučemo sa EP
Agencije - 01.06.2012 14:29

CIRIH - Selektor fudbalske reprezentacije Italije Ćezare Prandeli rekao je danas da njegovoj ekipi ne bi predstavljao problem da se povuče sa prvenstva Evrope, ako bi to bilo za dobrobit ovog sporta.

"Ako nam vi kažete da je za dobro fudbala to da Italija ne ode na šampionat, to neće biti problem", rekao je Prandeli, pomalo ljutito, u intervjuu za televiziju Rai u Cirihu, gdje ekipa večeras igra prijateljski meč sa Rusijom.

Italiju posljednjih dana ponovo potresa afera o namještanju utakmica, a pod istragom su dva reprezentativca Domeniki Krišito i Leonardo Bonući.

Krišito zbog toga nije ni uvršten na konačan spisak igrača za EP, dok će Bonući ipak igrati.Policija je "pročešljala" i finanijske knjige golmana Italije i Juventusa Đanluiđija Bufona.

Kontinentalni šampionat u Poljskoj i Ukrajini održaće se od 8. juna do 1. jula, a Italija je u grupi sa Španijom, Republikom Irskom i Hrvatskom.

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku, Twitteru i Google+. Pratite Nezavisne novine putem Android mobilnih uređaja.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Ostali naslovi

    Ostale vijesti iz rubrike »

    Newsletter

    Registrujte se na besplatni newsletter.

    Svako jutro najvažnije vijesti.

    Upišite vašu e-mail adresu:

    Delivered by FeedBurner

    Postanite naš prijatelj

    Pratite najnovije vijesti.

    Postanite naš prijatelj, pratite nas na Facebook-u!