Bajern teško do pobjede, remi Valnsije i Jang Bojsa

Fudbaleri Bajerna savladali su AEK 2:0 u Atini, dok su Jang Bojs i Valensija remizirali 1:1 u Bernu, u prvim mečevima trećeg kola Lige šampiona.

Bajern nije oduševio igrom na OAKA, ali je poslije sat vremena mučenja postigao dva gola u roku od tri minuta i osvojio tri vrijedna boda u Grupi E.

Prednost Nijemcima donio je Martines u 61. minutu, a konačan rezultat postavio je Levandovski u 64.

S druge strane, Valensija je vodila u Bernu od 26. minuta, ali je uz dosta sreće osvojila bod protiv Jang Bojsa, koji su pogodili stativu dva minuta prije kraja.

Batšuaji je u 26. minutu zatresao mrežu domaćina za prednost Valensije, ali je Oro u 55. izjednačio na 1:1 što je bio konačan rezultat utakmice.