Borcu remi na gostovanju lideru tabele

Fudbaleri banjalučkog Borca remizirali su sa liderom BH Premijer lige Zrinjskim.

Na gostovanju Zrinjskom Banjalučani su uspjeli da sačuvaju mrežu netaknutu, ali nisu uspjeli ni da postignu gol, pa je utakmica završena bez golova.

Osim ove odigrane su još dvije utakmice.

Krupa je doživjela prvi poraz ove sezone na svom terenu. Bolji od njih bio je Široki Brijeg rezultatom 1:2.

Krupa je povela golom Vukotića u 15. minuti, a izjednačenje gostima donio je Kožul u 19. minutu.

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu kada je konačnih 1:2 u 39. minutu postavio Ćorić.

U drugom meču Radnik je na domaćem terenu slavio protiv Viteza rezultatom 2:0. Bijeljincima su pobjedu donijeli Glišić u 9. i Hodžurda u 10. minutu.