Čukarički ubjedljiv kod kuće

BEOGRAD - Fudbaleri Čukaričkog savladali su danas Radnički iz Kragujevca rezultatom 4:1 (3:1), u utakmici 9. kola Superlige Srbije.

Čukarički nije imao težak zadatak protiv posljednjeplasirane ekipe na tabeli, iako su gosti poveli preko Kovačevića u 20. minutu.

Golovima Regana u 26. i 38. i Srnića u 34. i 80. minutu Brđani su došli do četvrtog trijumfa u sezoni.

Pobjedu na domaćem terenu ostvario je i Voždovac, koji je minimalnim rezultatom savladao Jagodinu. Jedini gol na utakmici postigao je Stefan Babović u 44. minutu. Isti igrač je dobio crveni karton u 78. minutu zbog prigovora i unušenja u lice sudiji Petru Piperu.

U derbiju sredine tabele Donji Srem je u Pećincima poražen od Mladosti iz Lučana sa 2:1.

Rezultati i strelci 9. kola Superlige Srbije:

• Čukarički - Radnički Kragujevac 4:1 (Regan 26, 38, Srnić 34, 80 - Kovačević 20)
  • Donji Srem - Mladost 1:2 (Spalević 18 - Frajdej 12, Zonjić 54)
  • Voždovac - Jagodina 1:0 (Babović 44)