Goleada u Krasnodaru: Rusima pobjeda, Zvezdi dva gola

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvoj utakmici posljednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope na gostovanju Krasnodaru sa 3:2.

Krasnodar je do prednosti došao u 20. minutu golom Ignatjeva. Ristić je uputio opasan udarac, ali je Borjan uspio da odbrani. Međutim, na odbijenu loptu je natrčao Ignatjev i zatresao mrežu za 1:0.

Na 2:0 povećao je Klaeson početkom drugog poluvremena. On je uhvatio loptu na Volej i smjestio je iza leđa Borjana.

Zvezda je nakon 11. minuta smanjila na 2:1. Radonjić je poslao loptu na ivicu šesnaesterca. Tamo ju je dočekao Srnić i sjajnim udarcem poslao u Mrežu Krasnodara.

Radost crveno-bijelih zbog postignutog gola trajala je samo deset minuta. Mamaev je ubacio loptu iz kornera. Petrov je ostao sam na desnoj strani uhvatio je sjajno te ponovo zatresao mrežu Zvezde. Igrao se 67. minut.

Konačan rezultat postavio je Pešić četiri minuta kasnije. Srnić je gurnuo loptu sa desne strane, a Pešić je bio na pravom mjestu i iz prvog kontakta s loptom smanjio prednost Krasnodara na 3:2.