Golman Duisburga ožednio pa primio gol

Fudbaleri Duisburga pobijedili su na Schauinsland-Reisen-Areni u okviru 24. kola 2. Bundeslige ekipu Ingolstadta rezultatom 2:1

.Međutim, s ove utakmice stiže nam jedan nevjerovatan video u kojem su u glavnoj ulozi golman domaćeg tima Flekken i napadač gostiju Kutschke.

Flekken je iz njemu poznatih razloga u 18. minuti meča okrenuo leđa svima tokom igre i ušao duboko u gol kako bi uzeo flašicu za vodu.

Gosti su u međuvremenu stigli do njegovog gola, a u momentu kada se Flekken okrenuo Kutschke je već slavio poravnanje rezultata.

Inače, golove za pobjedu Duisburga postigli su Engin u 13. i Tashchy iz penala u 66. minuti.

Izuzetnu sadržajnu utakmicu upotpunili su i promašen penal Kutschke iz 11. minute te crveni karton, koji je zaradio gostujući igrač Cohen pred kraj prvog poluvremena. (klix.ba)