Javor u 90. minuti srušio Vojvodinu

Fudbaleri Javora savladali su večeras Vojvodinu 2:1 (1:1) u prvoj utakmici 20. kola Superlige.

Gosti iz Novog Sada poveli su golom Filipa Malbašića u 29, pet minuta kasnije izjednačio je Darko Bjedov, da bi tri boda Ivanjičanima donio Miloš Milisavljević u 90. minutu, neposredno nakon što je Vojvodina ostala sa 10 igrača zbog isključenja Vladimira Kovačevića.

Novosađani su bili izuzetno nezadovoljni suđenjem, a zbog protesta crvene kartone dobili su šef stručnog štaba Nenad Lalatović i njegov pomoćnik Dragan Šarac.

U ostalim mečevima sastaju se:

Subota: Borac - Radnik (13), Metalac - Voždovac (13), Napredak - Mladost Lučani (13), Rad - Novi Pazar (13), Spartak - Bačka (13), Crvena zvezda - Radnički Niš (18).

Nedjelja: Čukarički - Partizan (17.30).