Junajted za manje od četiri minuta deklasirao Svonsi

Fudbaleri Mančester Junajteda ubjedljivo su savladali u gostima ekipu Svonsija u drugom kolu Premijer lige - 4:0 (1:0).

Golove za 'Đavole' postigli su Erik Baji u 45, Romelu Lukaku u 81, Pol Pogba u 82. i Marsijal u 84. minutu.

Izabranici Žozea Murinja od samog starta su uspostavii jak tempo, ali su do vođstva stigli tek u finišu prvog poluvremena.

Štoper Junajteda Erik Bejli se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i od odbitka zatresao mrežu za 1:0.

U drugom dijelu meča, Svonsi je odolijevao napadima Mančestera sve do 80. minuta kada je uslijedio "blickrig" gostiju.

'Đavoli' su za tri minuta i 41 sekundu postigli tri gola i deklasirali Klementeovu ekipu.

Sjajni Belgijanac Romelu Lukaku duplirao je vođstvo na asistenciju Mhitarjana, da bi se samo dva minuta kasnije Pol Pogba upisao u listu strijelaca za 3:0.

Pravi debakl na "Libertiju" i konačan rezultat postavio je Marsijal uz sjajnu asistenciju Mhitarjana u 84. minutu meča.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je cijeli meč za pobjedničku ekipu.

Mančester Junajted je zabilježio i drugu pobjedu i nalazi se na prvom mjestu, dok je Svonsi upisao prvi poraz.