Kadeti Crvene zvezde pobjednici Turnira prijateljstva

BIJELJINA - Fudbaleri Crvene zvezde do 16 godina osvojili su drugi Turnir prijateljstva, pošto su danas u finalu u Bijeljini savladali ekipu Vojvodine sa 1:0 (0:0).

Trijumf beogradskim crveno-bijelima donio je Mihajlović golom u 49. minutu, kada je poslije centaršuta sa desne strane izdržao duel sa dvojicom defanzivaca Vojvodine i matirao golmana Vojvodića.

Kvalitetnu i zanimljivu utakmicu odigrala su dva tima na terenu etno sela Stanišići, iz koje su kao pobjednici izašli izabranici trenera Ognjena Koromana.

Vojvodina će žaliti za propuštenim prilikima iz prvog dijela igre, a najbolju je imao Stanojev kada je sa tri metra promašio prazan gol. Ipak, Zvezda je u drugom poluvremenu odigrala mnogo bolje i uspjela da osvoji trofej namijenjen najboljem timu u regionu.

Kadeti Zvezde su na prvom mjestu smijenili prošlogodišnjeg pobjednika, zagrebački Dinamo, kojeg su u polufinalu savladali takođe minimalnim rezultatom.