Kiks Partizana protiv Čuke

​Fudbaleri Partizana izgubili su od Čukaričkog na Banovom brdu 4:2 (2:2) u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

U utakmici koju je obilježilo izuzetno sadržajno prvo poluvrijeme, domaći tim je poveo majstorijom Petra Bojić, dvostrukog strijelca na meču, već u drugom minutu utakmice.

Crno-bijeli su izjednačili autogolom Save Radića u 20. minutu, a ekipa Nenada Lalatovića je ponovo povela u 41. golom Asmira Kajevića, ali su gosti poravnali rezultat pogotkom Danila Pantića u 44.

U drugom poluvremenu, uprkos većem posjedu crno-bijelih, domaći su golovima Bojića u 55. i Ognjena Mudrinskog u 90. minutu postavili konačan rezultat i stekli veliku prednost pred revanš.

Utakmicu su obilježili i povici sa tribina "Ðukiću, odlazi" od strane gostujućih navijača.

Revanš meč igra se za tri nedjelje na stadionu Partizana, dok je finale zakazano za 23. maj u Surdulici.