Najljepši potez Evropskog prvenstva (VIDEO)

Malo je stvari na svijetu koje mogu da se mjere sa emocijom koju osjetite kada voljeni tim pobijedi ili izgubi.

Pravi primjer toga jeste Kristijano Ronaldo koji je u suzama napustio teren u 24. minutu finala Evropskog prvenstva sa Francuskom, ali je sat i po vremena kasnije plakao od sreće zbog titule.

Portugal je savladao domaćina Francusku sa 1:0 u finalu EURO, a strijelac jedinog gola bio je rezervista Eder u četvrtom minutu drugog produžetka.

Napadač Lila rastužio je milione domaćih navijača, obradovao veliki broj Portugalaca, ali se jedna scena tokom noći izdvojila.

Jedan od navijača Francuske bio je neutješan poslije poraza nacionalnog tima, kada mu je prišao dječak koji podržava Portugal i pokušao da ga pomogne. Dirljiva situacija potrajala je nekoliko sekundi, ali je i to bilo dovoljno da oduševi uplakanog momka i cijeli fudbalski svijet.

Uživajte, ovo su prave fudbalske vrijednosti.