Petar Jelić "uništio" Voždovac

Iako je tek počelo, treće kolo Jelen Superlige sasvim sigurno će obilježtiti napadač Rada Petar Jelić, koji je za 55 minuta postigao pet golova i ''uništio'' Voždovac. Građevinari su slavili sa 6:1.

Nekadašnji igrač OFK Beograda, Novog Pazara, Nirnberga  sam je donio pobjedu Radu i istakao kandidat za najboljeg strijelca prvenstva.

Četiri gola postigao u prvom poluvremenu, u 8, 23, 29 i 44. minutu, dok je već na startu drugog nastavio golgetersku seriju. ''Petardu'' je upotpunio u 53. minutu. U strijelce su se još upisali i Anđelković u 64. za jedini gol Zmajeva i Petrović za šesti Građevinara.

Novi pazar je kao domaćin sa 2:0 pobJedio Radnički, golovima Hadžibulića i Đorđevića.