Pobjeda Čelsija, prvenci Arsenala i Lestera

LONDON - Fudbaleri Arsenala i Čelsija opravdali su uloge favorita i zabilježili pobjede protiv Votforda 3:1, odnosno Barnlija 3:0 u 3. kolu Premijer lige.

Arsenal je sav posao na gostovanju Votfordu završio već na poluvremenu kada je imao tri gola više preko Kazorle, Sančeza i Ozila, a debitant Pereira uspio je samo da ublaži poraz svog tima u nastavku.

Ekipa Arsena Vengera zabilježila je prvi trijumf ove sezone, a isto je to uradio i branilac titule Lester protiv Svonsija 2:1.

Čelsi je lako odradio posao protiv Barnlija, Azar je pokazao da se loša forma iz prošle sezone iza njega, Vilijan se takođe upisao, kao i "zaboravljeni" Mozes.

U ostalim mečevima, Everton je minimalnim rezultatom bio bolji od Stouka, dok su remizirali Kristal Palas i Bornmut, kao i Sautempton i Sanderlend.