Predao se osumnjičeni za napad na Akinfejeva

PODGORICA - Podgoričanin Luka Lazarević predao se policiji nakon što je osumnjičen da je na utakmici Crne Gore i Rusije pogodio bakljom golmana gostujuće ekipe Igora Akinfejeva, zbog čega je utakmica pod Goricom bila prekinuta u prvom minutu susreta.

Sudija meča je opomenuo poslije toga publiku da će i zbog najmanjeg ekscesa utakmica biti prekinuta, što se desilo u drugom poluvremenu pri rezultatu 0:0.

Predaja Lazarevića je organizovana u centru Podgorice, nakon čega ga je policija odvela u Centralnu bezbjednost Podgorica. Očekuje se da tužilac kvalifikuje ovo djelo.

Po pisanju "Vijesti", Lazarević, čiji je otac jedan od poznatijih navijača Budućnosti iz "stare garde", krio se do subote popodne nakon što je napravio sramotni incident na stadionu pod Goricom, prenosi Blic.