Real ubjedljiv i protiv Levantea

VALENSIJA - Fudbaleri Reala napravili su odličnu uvertiru pred "El klasiko", pošto su danas u prvoj utakmici 8. kola Primere na gostovanju nadigrali Levante sa 5:0 (2:0).

Madriđani su se ovom pobjedom, bar na 24 sata, popeli na drugu poziciju na tabeli, sa bodom više od Valensije, koja igra u nedjelju.

Golove za Real postigli su Ronaldo u 13. minutu iz penala i 61, Ćićarito Ernandez u 38, Džejms Rodrigez u 66, dok je konačan rezultat postigao Isko u 82. minutu.

Najveći španski derbi između Reala i Barselone igra se sljedeće nedjelje na stadionu "Santjago Bernabeu".

Rezultati i strijelci 8. kola Primere

• Levante - Real Madrid 0:5 (Ronaldo 13 penal, 61, Ernandez 38, Rodrigez 66, Isko 82)