Ronaldov najlošiji šut u karijeri?

Kristijano Ronaldo, fudbaler Juventusa, u gradskom derbiju protiv Torina izveo je možda svoj najslabiji šut u karijeri.

"Stara dama" savladala je ekipu iz Torina sa 1:0 i to golom Portugalca iz penala u 70. minutu, međutim u prvom poluvremenu imao je pokušaj zbog kojeg mu se internet smije.

Miralem Pjanić iz slobodnog udarca kratko je ostavio loptu Ronaldu, a ovaj je veoma loše zahvatio i umjesto da lopta ode u pravcu gola, ona je završila u autu na drugoj strani.

Ronaldo se našao u dobroj poziciji, ali je očajno udario loptu sa nekih 16 metara i igrači Torina su morali da izvedu aut na suprotnom dijelu terena.