Rusija nakon produžetaka u finalu EP u futsalu (VIDEO)

BEOGRAD - Reprezentacija Rusije se plasirala u finale EP u futsalu nakon što je, poslije produžetaka, pred 11.000 gledalaca savladala Srbiju sa 3:2 (2:2, 1:0).

Trijumf Rusima donio je defanzivac Romulo, u prvoj minuti prvog produžetka.

Prvi gol je nakon asistencije Davidova za Rusiju postigao Eder Lima u 13. minutu.

Srbija je propustila šanse u 15. i 16. minutu, ali šutevi Živanovića i Rajčevića nisu završili iza leđa golmana Gustava.

U drugom poluvremenu, Srbija je nastavila sa pritiscima na gol protivnika, što je urodilo plodom u 26. minutu, kada je Kočić postigao izjednačujući pogodak.

U 33. minutu, Abramov ponovo dovodi reprezentaciju Rusije u vođstvo.

Eder Lima, strijelac prvog gola na utakmici, u 35. minutu je, nakon oštrog starta dobio drugi žuti karton, te je reprezentacija Rusije ostala sa igračem manje.

Miodrag Simić u 36. minuti postiže drugi gol, koji je odveo utakmicu u produžetke.