Simeone: Šanse u revanšu pola-pola

MADRID - Trener madridskog Atletika Dijego Simeone, poslije sinoćnjeg remija (1:1) sa gradskim rivalom Realom u prvom meču španskog Superkupa, rekao je da su šanse u revanšu podjednake.

Real je poveo u 81. minutu golom kolumbijskog reprezentativca Hamesa Rodrigeza, a sedam minuta kasnije izjednačio je Raul Garsija.

"Počeli smo utakmici u skadu sa karakteristikama tima koji imamo. Igrali smo kako smo željeli, branili smo se i imali tri-četiri šanse za gol. Real je postigao gol na kraju, ali uprkos tome imali smo snage da izjednačimo. Šanse su sada 50:50", rekao je Simeone.

On je pohvalio partije Marija Mandžukića i mladog Saula, koji su prvom poluvremenu propustili prilike da zatresu mrežu Ikera Kasiljasa.

Revanš meč na programu je u petak od 23 sata na stadionu "Visente Kalderon".