Široki Brijeg poražen od Travnika

TRAVNIK - Fudbaleri Travnika su danas na svom terenu pobijedili ekipu Širokog Brijega s 2:1, u posljednjem meču 10. kola Premijer lige BiH.

''Veziri'' su osvojili tri važna boda savladavši favorizovane Širokobriježane, aktuelne lidere na premijerligaškoj tabeli. Oba pogotka za domaći tim postigao je Dudić, u 27. i 61. minutu susreta, dok je strijelac za goste bio Ivanković u 70. minutu.

Uprkos porazu Široki je ostao na liderskoj poziciji, ali samo s bodom prednosti u odnosu na drugoplasirani Zrinjski, koji brani titulu prvaka BiH.

Travnik je ostvario treću ovosezonsku pobjedu i s nova tri boda na tabeli se izjednačio sa zvorničkom Drinom.