Slišković debitovao pobjedom protiv Mladosti

Trijumfom nad timom Mladosti iz Velike Obarske rezultatom 2:0 na domaćem terenu započeo je Blaž Slišković drugi mandat na klupi Širokog Brijega.

Već u četvrtom minutu susreta dosuđen je jedanaesterac za domaćina, a siguran realizator za 1:0 bio je Jure Ivanković.

Domaći igrači i nakon pogotka nastavili su sa lijepim akcijama i prilikama pred golom Mladosti, ali je samo jedna od njih krunisana pogotkom. Strijelac za 2:0 iz drugog penala na utakmici u 64. minutu bio je Zvonimir Kožulj, donosi Klix.

Meč na "Pecari" počeo je sa deset minuta zakašnjenja, s obzirom na to da se u početku u zapisniku u timu Mladosti nisu našla trojica igrača mlađih od 21 godine, što nalažu propozicije NFS BiH.

Ovim trijumfom Široki Brijeg ostao je na čelu tabele Premijer lige BiH sa jednakim brojem bodova kao i Zrinjski.