Tadić: Boli me poraz od Junajteda, bili smo bolji

LONDON - Srpski fudbaler Dušan Tadić priznao je da ga je mnogo boli poraz Sautemptona od Mančester Junajteda u finalu Liga kupa, posebno jer je njegov tim nezasluženo izgubio.

Junajted je slavio na londonskom Vembliju 3:2 pobjedničkim golom Zlatana Ibrahimovića tri minuta prije kraja, za peti trofej "crvenih đavola" u tom takmičenju.

"Jako je bolno, zaslužili smo više od poraza. Mislim da svi isto razmišljaju. Teško je pronađi prave riječi poslije ovakve utakmice, nismo zaslužili ovo", rekao je Tadić, prenose engleski mediji.

Tadić smatra da je Sautempton posebno bio bolji u prvom poluvremenu, ali da su se stvari promijenile u drugom kada je ušao u igru vezista Junajteda Makl Kerik.

"Kerik im je donio balans na sredini terena. Bili smo bolji, ali Junajted je iskusniji od nas", poručio je Tadić.

Tadić je juče na Vembliju igrao do 77. minuta, kada ga je zamijenio Sofijan Bufal.