Željezničar slavio u Gradačcu, pobjede Čelika i Slobode

SARAJEVO – Fudbaleri Željezničara upisali su važnu pobjedu u 24. kolu Premijer lige BiH.

Željezničar je u Gradačcu pobijedio Zvijezdu sa 2:1 i priključio se Širokom i Zrinjskom na vrhu tabele, s istim brojem bodova.

Zvijezda je povela u 7. minuti golom Uroša Stojanova, a na 1:1 poravnao je Ognjen Đelmić u 11. minuti.

Pobjedu Željezničaru donio je Benjamin Čolić golom iz slobodnog udarca u 90. minuti.

Pobjede u 24. kolu ostvarili su takođe fudbaleri Čelika i Slobode. Čelik je u gostima slavio protiv Drine s 1:0 golom Vernesa Selimovića u 50. minuti, dok je Muhamed Mujić pogotkom u 54. minuti Slobodi donio pobjedu nad Vitezom.