Željo bolji od Olimpika

U posljednjem susretu 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Željezničara i Olimpika domaćin je zabilježio pobjedu od 3:0.

Željo je poveo preko novog pojačanja Zorana Kokota u 13. minuti. Bajić je šutirao i pogodio prečku, a Kokot je bio na pravom mjestu i pospremio loptu u mrežu.

U 32. minuti Kokot je opet bio na pravom mjestu nakon što je golman Tomovića odbranio šut Bajića. Početkom drugog poluvremena i Bajić je pogodio iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, javlja Avaz.

Susret je sa tribina pratio selektor reprezentacije BiH Mehmed Bažderević u društvu sa trenerom Slobode Husrefom Musemićem.