Јuventus sa 2:1 putuje u Madrid

Fudbaleri Јuventusa savladali su u Torinu madridski Real rezultatom 2:1 u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

"Stara dama je stigla do vođstva golom Morate u osmom minutu. Tevez je na asisitenciju Markizija gađao dalji donji ugao gola Reala, Kasiljas je samo odbio loptu, koju je u mrežu spremio Alvaro Morata. Real je u 27. minutu stigao do izejdnačenja, kada je Ronaldo sjajno regovao na loptu Rodrigeza i glavom je smjestio iza leđa Bufona. Konačan rezultat utakmice postavio je Tevez u 58. minutu sa bijele tačke.

Revanš utakmica na stadionu "Santijago Bernabeu" na rasporedu je 13. maja.

Sutra je na programu prvi susret drugog polufinalnog duela u kojem će Barselona dočekati Bajern, prenoisi RTRS.