• Toronto uspješniji od Hjustona

Toronto uspješniji od Hjustona

Agencije - 31.03.2015 09:42

NJUJORK - U nastavku prvenstva američke profesionalne košarkaške lige Toronto je jutros savladao Hjuston sa 99:96 i ostvrio 44. pobjedu u šampionatu u kojem je, osam utakmica prije kraja ligaškog dijela takmičenja, doživjeo i 30 poraza.

• ŽKK Igokea šampion RS

ŽKK Igokea šampion RS

M.P. - 30.03.2015 19:52

ALEKSANDROVAC - Košarkašice Igokee osvojile su titulu šampiona Republike Srpske i izborile pravo nastupa u ligi Bosne i Hercegovine naredne sezone.

• Bjelica MVP Evrolige u martu

Bjelica MVP Evrolige u martu

Agencije - 30.03.2015 15:19

BARSELONA - Košarkaš Fenerbahčea Nemanja Bjelica proglašen je za najkorisnijeg igrača Evrolige u martu, saopšteno je danas na sajtu elitnog klupskog takmičenja.

Video
  • Košarkaši Zvezde ubjedljivi protiv Mega Leksa

Košarkaši Zvezde ubjedljivi protiv Mega Leksa

Agencije - 29.03.2015 22:30

BEOGRAD - Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras u Beogradu ekipu Mega Leksa sa 107:83 (28:26, 27:21, 28:22, 24:14), u utakmici prvog kola Superlige Srbije.

• Golden stejt ostvario 60. pobjedu

Golden stejt ostvario 60. pobjedu

Agencije - 29.03.2015 10:33

NJUJORK - U nastavku prvenstva američke profesionalne košarkaške lige (NBA) jutros, po našem vremenu, odigrano je pet utakmica a pobjedu kao gost ostvario je samo Golden Stejt savladavši Milvoki sa 108:95.

• Igokea pobjedom započela odbranu titule u Ligi 6

Igokea pobjedom započela odbranu titule u Ligi 6

N.N. - 28.03.2015 21:38

Košarkaši Igokee savladali su ekipu Leotara u Laktašima, rezultatom 88:58, u utakmici prvog kola Lige 6.

• Lorbek: Nećemo podleći pritisku

Lorbek: Nećemo podleći pritisku

Agencije - 28.03.2015 16:22

ZAGREB - Predsjednik košarkaške ABA lige Radovan Lorbek odgovorio je treneru Partizana Dušku Vujoševiću i poručio da rukovodstvo lige neće podleći pritisku koji se stvara pred početak plej-ofa regionalnog takmičenja.

• Đentile MVP u 12. kolu Evrolige

Đentile MVP u 12. kolu Evrolige

N.N. - 28.03.2015 14:45

Košarkaš Emporio Armanija Alesandro Đentile ponio je titulu najkorisnijeg igrača 12. kola top 16 faze Evrolige.

• Mitrović: Mega je tradicionalno neugodan protivnik

Mitrović: Mega je tradicionalno neugodan protivnik

Agencije - 28.03.2015 14:29

BEOGRAD - Kapiten košarkaša Crvene zvezde Luka Mitrović rekao je da su "crveno-bijeli" silno motivisani da pobijede tradicionalno neugodnu ekipu Mega Leksa i prvenstvo započnu trijumfalno.

• Kari predvodio Golden Stejt do nove pobjede

Kari predvodio Golden Stejt do nove pobjede

Agencije - 28.03.2015 09:16

NJUJORK - U nastavku prvenstva američke profesionalne košarkaške lige (NBA) Golden Stejt je jutros savladao Memfis sa 107:84 i ostvario 59. pobjedu u tekućem šampionatu u kojem je doživio svega 13 poraza.

• Pobjede Panatinaikosa i Real Madrida

Pobjede Panatinaikosa i Real Madrida

Agencije - 28.03.2015 08:22

BEOGRAD - Košarkasi Panatinaikosa i Real Madrida zabilježili su pobjede u preostalim utakmicama 12. kola Top 16 faze Evrolige.

• Igokea čeka Trebinje 03

Igokea čeka Trebinje 03

M.P. - 28.03.2015 08:10

Košarkašice Igokee i Trebinja 03 u nedjelju igraju prvu utakmicu plej-ofa Prve lige Republike Srpske, a meč će biti igran u Aleksandrovcu sa početkom u 14.30.

• Počinje trka za šampiona BiH

Počinje trka za šampiona BiH

N.N. - 27.03.2015 21:50

Košarkaši Igokee dočekaće u subotu Leotar u prvom kolu Lige 6.

• Smit bivšim igračima ostavio po 200 dolara

Smit bivšim igračima ostavio po 200 dolara

N.N. - 27.03.2015 21:39

Din Smit, legendarni košarkaški trener, ostavio je u svom testamentu svim svojim bivšim igračima, među kojima je i Majkl Džordan, po 200 dolara.

• CSKA slavio u ruskom derbiju

CSKA slavio u ruskom derbiju

Agencije - 27.03.2015 21:30

MOSKVA - Košarkasi moskovskog CSKA savladali su večeras na gostujućem terenu ekipu Nižnjeg Novgoroda sa 86:82, u utakmici 12. kola Top 16 faze Evrolige.