• Završen deveti kamp Dejana Bodiroge

Č.M. - 23.07.2014 19:04

Finalnim takmičenjima u šutiranju i basketu simbolično je označen kraj devetog izdanja kampa Dejana Bodiroge, koji je u Trebinju okupio preko 250 mladih košarkašica i košarkaša.

• Ivanović: Bili smo dobri

Dejan Maksimović - 22.07.2014 22:43

Selektor košarkaške reprezentacije BiH Duško Ivanović zadovoljan je kako su njegovi igrači igrali proteklog vikenda na turniru u Sarajevu.

• Košarkaški kamp za bolju budućnost

M.P. - 22.07.2014 19:06

Trideset najtalentovanijih košarkaša i košarkašica rođenih 2000. i 2001. godine trenira u kampu Košarkaškog saveza Republike Srpske u Banjaluci.

• Bh. nade šampioni B divizije

D.Maksimović - 21.07.2014 22:52

Mlada (U-20) košarkaška reprezentacija BiH postala je šampion Evropskog prvenstva B divizije, koje je od 10. do 20. jula održano u Sarajevu. U finalnom ogledu bh. nade su savladale Belgiju sa 76:70, znatno teže nego prvi put u grupnoj fazi kada je bilo 71:50.

• Trijumf na krilima Gordića

D. Maksimović - 21.07.2014 22:27

Košarkaška reprezentacija BiH u nedjelju je savladala Crnu Goru sa ubjedljivih 80:67, te tako osvojila međunarodni humanitarni turnir, koji je od 18. do 20. jula igran u Sarajevu.

• Nataša Novaković u Temišvaru

M.P. - 21.07.2014 16:01

Banjalučanka Nataša Novaković (30), doskorašna košarkašica kiparskog Apopa, naredne sezone će igrati u rumunskom prvoligašu Temišvaru.

• Konor Venover novi Dirk Novicki

N.N. - 20.07.2014 21:30

Ljetni trening kampovi u SAD predstavili su mogućeg nasljednika Dirka Novickog, 15-ogodišnjeg Konora Venovera.

• Lebron Džejms ne zna koji broj da uzme

N.N. - 20.07.2014 21:20

Jedan od najboljih košarkaša svijeta Lebron Džejms nosio je 7 godina dres Klivlend Kavalirsa sa brojem 23, prije nego što je 2010. odlučio da ode u Majami Hit i oformi "Big 3", zajedno sa Dvejnom Vejdom i Krisom Bošom.

• Hauard: Najbolji sam centar

N.N. - 20.07.2014 21:10

Centar Hjustona Dvajt Hauard smatra da odlazak Čendlera Parsonsa iz kluba neće uticati na rezultate Roketsa u narednoj sezoni.

• Mladi košarkaši Srbije osvojili bronzanu medalju na EP

Agencije - 20.07.2014 21:04

IRAKLION - Mlada košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na prvenstvu Evrope u Grčkoj pošto je večeras u utakmici za 3. mesto savladala selekciju Hrvatske sa 79:66 (17:18, 22:18, 22:12, 18:18).

• Košarkaši BiH bolji od Crne Gore

Fena, Foto Klix.ba - 20.07.2014 20:30

SARAJEVO - Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je Crnu Goru sa 80:67 (18:20, 14:13, 19:18, 29:16) u posljednjem, 3. kolu Međunarodnog turnira, koji se igrao u Sarajevu u sklopu priprema za nastup u kvalifikacijama za EP 2015.

• Kuper otpao za kvalifikacije

D.M. - 20.07.2014 19:36

Di Džej Kuper, američki košarkaš koji je trebalo da igra za BiH u kvalifikacijama za "Eurobasket 2015", otpao je za ovu akciju.

• Bh. nade u eliti

Dejan Maksimović - 20.07.2014 19:18

Mlada (U-20) košarkaška reprezentacija BiH plasirala se u finale Evropskog prvenstva "B" divizije koje se igra u Sarajevu čime je ostvarila i plasman u najjači rang, "A" diviziju.

• Turska zaustavila Srbiju u polufinalu

Agencije - 19.07.2014 20:34

HERAKLION - Mlada košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Heraklionu u polufinalu prvenstva Evrope od selekcije Turske sa 66:53 (22:13, 17:5, 14:24, 13:11).

• Italija savladala BiH

Fena - 19.07.2014 19:35

SARAJEVO - Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Italije sa 75:70 u 2. kolu Međunarodnog turnira u Sarajevu, koji se igra u sklopu priprema za nastup u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo 2015. godine.