Fenerbahče savladao Panatinaikos, plasirao se u Fajnal for Evrolige

Fenerbahče je večeras u utakmici četvrtfinala Evrolige u Ulker Sports Areni u Istanbulu savladao Panatinaikos rezultatom 79:61 čime je upisao i treći trijumf kojim je osigurao plasman u Fajnal for.

Turski sastav je prvu četvrtinu, u kojoj je grčki tim pružio i najsnažniji otpor večeras, riješio u svoju korist rezultatom 18:17.

Fenerbahče je i u nastavku igrao mnogo bolje od svoga protivnika te je i drugu četvrtinu bio bolji sa 19:13.

Fener je odličnom igrom u drugom poluvremenu i treću četvrtinu riješio u svoju korist rezultatom 15:12.

U posljednjem periodu, izabranici Željka Obradovića nastavljaju u još snažnijem ritmu te upisuju novi trijumf s konačnih 79:61.