Rouz izdržao deset minuta na terenu

Košarkaš Čikago Bulsa Derik Rouz izdržao je deset minuta na terenu na utakmici sa Denver Nagetsima prije nego što je izašao iz igre zbog problema sa tetivom. Rouz se u ponedjeljak vratio u tim pošto je propustio četiri utakmice, ali su se problemi nastavili i u noći između utorka i srijede u porazu od Nagetsa rezultatom 109:114. On je utakmicu morao završiti prije isteka prve četvrtine.

"Nisam imao neki ozbiljan problem, jednostavno, nisam se kretao kako sam želio dok sam bio na terenu", istakao je Rouz.

Ostali rezultati: Vašington - Atlanta 102:106, Majami - Golden Stejt 97:114, Milvoki - Detroit 98:86, Nju Orleans - Sakramento 89:99.