Ostali sportovi
  • Završeno prvenstvo u brdskom biciklizmu

Srna - 20.07.2014 20:21

VLASENICA - Mario Kojić iz Banjaluke i Lejla Tanović iz Sarajeva su pobjednici ovogodišnjeg prvenstva BiH u brdskom biciklizmu, koje je održano na stazi Lijepa Ravan kod Vlasenice.

• I francuski ambasador na biciklu

Srna - 20.07.2014 16:52

VLASENICA - Francuski ambasador u BiH Ronald Žil bio je jedan od učesnika današnjeg prvenstva BiH u brdskom biciklizmu, koje se održava na stazi Lijepa Ravan u Vlasenici.

• Stotinu takmičara na prvenstvu BiH

Srna - 20.07.2014 16:18

VLASENICA - Na prvenstvu BiH u brdskom biciklizmu u Vlasenici učestvuje stotinu takmičara iz više klubova sa prostora Republike Srpske i Federacije BiH.

• Poraz bh. boksera

N.N. - 18.07.2014 21:36

Srbija je u Šapcu pobijedila Bosnu i Hercegovinu sa 5:2 u humanitarnom meču amaterskih bokserskih selekcija.

• Odbojka na pijesku u čast pokojnog nastavnika

Srna - 18.07.2014 20:03

FOČA - U Foči je večeras počeo turnir u odbojci na pijesku u čast pokojnog nastavnika fizičke kulture i velikog fočanskog sportiste Ilije Đurovića.

• Prvi pobjednici na EP u kajaku i kanuu

M.P. - 17.07.2014 16:12

BANJALUKA - Belgijanac Bram Sikens, Francuz Teo Vins, Selina Cimerman iz Švajcarske, Čehinja Martina Satkova, te Nijemci Roman Virc i Janoš Zuelcer trijumfovali su u trkama spusta na Evropskom juniorskom prvenstvu u kajaku i kanuu na divljim vodama "Banjaluka - Vrbas 2014".

• Badminton kamp u Banjaluci od 21. jula

N.N. - 17.07.2014 14:53

BANJALUKA - Badminton klub Banjaluka će od 21. do 26. jula u Banjaluci organizovati kamp za igrače mlađih kategorija, u čijem radu će učestvovati igrači iz Republike Srpske i Srbije.

• Dževad Poturak u pohodu na svjetsku titulu

Vedran Radenović - 17.07.2014 14:09

SARAJEVO - Najbolji bh. K1 borac Dževad Poturak u petak će se u Areni Zenica boriti za titulu prvaka svijeta u WAKO verziji.

• Odbojkašice kao filmske dive

N.N. - 16.07.2014 21:06

Hrvatske odbojkašice na trenutak su dresove zamijenile ekskluzivnim haljinama i pozirale pod svjetlima reflektora. Ušle su u uloge filmskih diva i snimile kalendar za 2015. godinu, simboličnog naziva "Sve u 16".

Foto
  • Umrla Alis Dejvis

N.N. - 15.07.2014 21:10

Alis Koučman Dejvis, prva Afroamerikanka koja je osvojila zlatnu olimpijsku medalju, umrla je u 90. godini u svom domu u južnoj Džordžiji.

• Princ Albert od Monaka dijeli medalje u Banjaluci

M.P. - 15.07.2014 14:22

BANJALUKA - Evropsko prvenstvo u kajaku i kanuu na divljim vodama za juniore "Banjaluka - Vrbas 2014" biće otvoreno u srijedu naveče na tvrđavi Kastel, a očekuje se da zatvaranju šampionata 20. jula prisustvuje princ Albert od Monaka.

• Nibali pobijednik 10. etape

Agencije - 14.07.2014 19:03

LA PLANŠ - Italijanski biciklista Vinćenco Nibali pobijedio je danas u 10. etapi Tur de Fransa i ponovo preuzeo vođstvo u generalnom plasmanu.

• Vukovi u finalu Lige šampiona

Agencije - 12.07.2014 17:14

PARIZ - Ekipa beogradskih Vukova plasirala se u finale evropske Lige šampiona u američkom fudbalu.

• Srpska Spartanka prkosi gravitaciji

N.N. - 11.07.2014 12:39

BEOGRAD - Idem da osvojim zlato, odlučna je srpska "Spartanka" Milica Joksimović u namjeri da pobijedi na prvom Svjetskom prvenstvu u "strit vorkautu" za djevojke, koje se 30. avgusta održava u Amsterdamu.

Video
  • Bom pobjednik pete etape, Nibali i dalje lider Tura

Agencije - 09.07.2014 19:04

ARENBERG - Holandski biciklista Lars Bom pobijedio je danas u petoj etapi tradicionalne Trke kroz Francusku, a žutu majicu vodećeg u generalnom plasmanu zadržao je Italijan Vinćenco Nibali.