N.N. - 23.04.2014 19:39

Australijski biciklista Majkl Rodžers, bivši svjetski šampion u vožnji na hronometar, oslobođen je optužbi za doping pošto je Međunarodna biciklistička unija (UCI) prihvatila njegovo obrazloženje da je jeo kinesku hranu "obogaćenu" nedozvoljenom supstancom.

• Japanac Jamanaka odbranio titulu u bantam kategoriji

Agencije - 23.04.2014 17:25

OSAKA - Japanski bokser Šinsuke Jamanaka odbranio je šesti put titulu svjetskog prvaka u bantam kategoriji u verziji Svjetskog bokserskog savjeta (WBC).

• Cvijanovićeva ne da postolje

Maja Predragović - 22.04.2014 19:11

Biljana Cvijanović, članica Čajetine iz Zlatibora, pobijedila je u glavnoj trci 14. međunarodne ulične trke "Banjaluka 2014", koja je danas održana povodom Dana grada.

• Randori najbolji u Trebinju

V.R. - 22.04.2014 14:47

Džudo klub Randori iz Istočnog Sarajeva okitio se titulom najbolje juniorske ekipe na Prvenstvu Republike Srpske za starije pionire i juniore, održanom u Trebinju.

• Fočanski karatisti idu u Evropu

Srna - 22.04.2014 12:12

FOČA - Članovi Karate kluba "Ljubišnja" iz Foče Milica Todović i Krsto Čančar izborili su se za plasman na Evropsko prvenstvo u karateu, koje će u maju biti održano u Rumuniji.

• Mladost objedinila krune

Vedran Radenović - 21.04.2014 21:36

Presudilo je naše iskustvo, rekao je Branko Mišić, trener odbojkaša Mladosti, nakon što su u finalu plej-ofa Premijer lige BiH savladali gradskog rivala Jedinstvo s ukupnih 2:1 u seriji.

• Na startu oko 3.500 takmičara

M. Predragović - 21.04.2014 21:24

Oko 3.500 učesnika trebalo bi da prođe kroz cilj međunarodne ulične atletske trke "Banjaluka 2014", koja će biti održana u utorak povodom Dana grada.

• Zlatne medalje za mlade vaterpoliste

Srna - 21.04.2014 20:17

BANJALUKA - Svim učesnicima manifestacije "Izaberi sport, izaberi vaterpolo", koja je organizovana danas na Gradskom olimpijskom bazenu u Banjaluci, dodijeljene su zlatne medalje.

• Odbojkaši Mladosti iz Brčkog šampioni BiH

N.N. - 19.04.2014 19:17

Ovogodišnji šampion Premijer lige BiH za odbojkaše je tim Mladosti iz Brčkog. Mladost je do šampionskog pehara, stigala pobjedom u trećem meču, protiv tima Jedinstva.

• Ragbi reprezentacija BiH bolja od Norveške

Fena - 19.04.2014 17:30

ZENICA - Seniorska ragbi reprezentacija BiH je, u okviru Evropskog prvenstva, grupa D, danas u Zenici savladala selekciju Norveške rezultatom 43:0.

• Odbojkašice Bimal Jedinstva osvojile osmu uzastopnu titulu prvaka BiH

Fena - 18.04.2014 21:30

SARAJEVO - Odbojkašice Bimal Jedinstva osvojile su osmu uzastopnu titulu prvaka Bosne i Hercegovine.

• Odbojkaši Jedinstva pobijedili Mladost i izborili majstoricu

Fena - 18.04.2014 20:45

SARAJEVO - Odbojkaši brčkog Jedinstva savladali su gradskog rivala Mladost s 3:2 u revanš susretu finala play-offa koji se igrao danas u Brčkom.

• Zvezda odbranila triplu krunu

N.N. - 18.04.2014 12:31

BEOGRAD - Odbojkaši Crvene zvezde su po deseti put osvojili titulu šampiona!

• Hokejašima Srbije bronza na SP u Beogradu

N.N. - 16.04.2014 11:01

Hokejaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na prvenstvu svijeta Druge divizije Grupe A, koje je sinoć završeno u ledenoj dvorani Pionir u Beogradu.

• Najuspješniji KK Hercegovac

N.N. - 14.04.2014 19:15

Proteklog vikenda, u Višegradu je održano Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke u šobu sanbonu pojedninačno, te u katama i šobu iponu, pojedinačno i ekipno. Na takmičenju je učestvovalo dvanaest klubova.