Evroliga: Srbija se porazom od Bugarske oprostila od trofeja

Agencije - 05.07.2012 18:09

KARLOVE VARI - Odbojkašice Srbije ostale su danas bez trofeja u Evroligi, pošto su polufinalu završnog turnira u Karlovim Varima izgubile od Bugarske sa 3:1 (34:32, 25:22, 21:25, 25:20).

Ovo takmičenje osnovano je prije tri godine, a Srbija je do sada bila jedini osvajač trofeja u Evroligi.

U drugoj polufinalnoj utakmici od 18 sati sastaće se selekcije Češke i Holandije.

Srbija će sutra od 15 sati igrati meč za treće mjesto sa poraženim timom iz drugog polufinala.

Ostali naslovi

• Poznati polufinalni parovi odbojkaškog plej ofa

29.03.2015 17:58 - Fena

SARAJEVO - Ženske odbojkaše ekipe Slobode i Kule Gradačac plasirale su se u polufinale plej ofa Premijer lige Bosne i Hercegovine.

• Tri medalje donijeli sa turnira u Zagrebu

29.03.2015 14:03 - Srna

DERVENTA - Članovi Tekvondo kluba "Derventa" učestvovali su na turniru "Čigra 2015" u Zagrebu, gdje su usvojili tri medalje.

• Rasel pobijedio Gonzalesa za titulu u pero kategoriji

29.03.2015 13:49 - Agencije

LAS VEGAS - Američki bokser Geri Rasel osvojo je titulu svjetskog prvaka u pero kategoriji u verziji Svjetskog bokserskog savjeta (WBC), pošto je tehničkim nokautom savladao branioca pojasa, Meksikaca Džonija Gonzalesa.

• Bruk odbranio titulu nakon što se oporavio od napada mačetom

29.03.2015 13:21 - Agencije

LONDON - Britanski bokser Kel Bruk odbranio je ttulu u velter kategoriji u IBF verziji, jer mu je Rumun Džo Džo Dan predao meč u četvrtoj rundi.

• Miloš Golić prvak svijeta u K1

29.03.2015 10:54 - Srna

PALE - Kikbokser Miloš Golić osvojio je titulu profesionalnog prvaka svijeta K1 u VKU /WKU/ federaciji do 90 kilograma, pobjedom nad Švajcarcem Robinom Vildaheberom.

• Uz Mocarta do zlata

27.03.2015 22:31 - Maja Predragović

Francuski klizači Gabrijela Papadakis i Gijom Siseron oduševili su sve na Prvenstvu svijeta i postali najmlađi šampioni u konkurenciji plesnih parova u posljednjih 49 godina.

• Tim Vize se ugojio 44 kilograma, uskoro postaje rvač

26.03.2015 18:52 - Agencije

BERLIN - Nekadašnji golman Verdera i njemački reprezentativac Tim Vize saopštio je danas da će uskoro započeti rvačku karijeru.

• Odbojkaški savez RS poslovao pozitivno

26.03.2015 17:03 - M.P.

ISTOČNO SARAJEVO - Odbojkaški savez Republike Srpske poslovao je pozitivno, saopšteno je nakon sjednice Skupštine OS RS, koja je danas održana u Istočnom Sarajevu.

• Aldin Muftić svjetski prvak u karateu

26.03.2015 15:31 - N.N.

Aldin Muftić je prvak svijeta u karateu, a tom laskavom titulom okitio se na nedavno održanom Svjetskom prvenstvu u Poljskoj kada je u kimonu reprezentacije Engleske pomeo sve svoje protivnike.

Foto
  • Fak slavio u Kanti Mansijsku

22.03.2015 21:06 - N.N.

Slovenački biatlonac Jakov Fak pobjednik je posljednje ovosezonske trke Svjetskog kupa u masovnom startu na 15 km, koja je juče vožena u Kanti Mansijsku.

• Šampion nađen mrtav

22.03.2015 18:55 - N.N.

Bugarin Milen Dobrev, olimpijski šampion u dizanju tegova iz 2004. godine, preminuo je u 35. godini.

• Pronađen mrtav reprezentativac Milen Dobrev

21.03.2015 22:12 - Srna

SOFIJA - Bugarski reprezentativac u dizanju tegova Milen Dobrev, koji je osvajač zlatne medalje na Olimpijskim igrama 2004. godine u Atini, pronađen je mrtav u svojoj kući.

• Zlato za Mrdića

21.03.2015 18:21 - Srna

SARAJEVO – Bh.džudista Mitar Mrdić osvojio je zlatnu medalju na Evropskom kupu "Sarajevo Open 2015.", koji se održava u KSC Ilidža.

• Podijeljene obojkaške lopte i mreže

18.03.2015 21:11 - M.P.

Podjelom odbojkaške opreme dijelu osnovnih i srednjih škola iz FBiH, završen je razvojni projekat Svjetske odbojkaške federacije (FIVB) "Male olimpijske igre u BiH", saopšteno je iz Odbojkaškog saveza BiH.

• Karatisti Sinđelića najbolji

17.03.2015 21:17 - M.P.

Karate klub Sinđelić bio je najuspješniji na Prvenstvu Republiske Srpske za seniore u katama i borbama, pojedinačno i ekipno.