Sanja Tošić osvojila zlatnu medalju

Srna - 30.04.2012 11:19

SOKOLAC - Članica Kik-boks kluba "Glasinac" iz Sokoca Sanja Tošić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 70 kilograma na pojedinačnom seniorskom prvenstvu BiH u kik-boksu koje je proteklog vikenda održano u Trebinju i izborila pravo nastupa za reprezentaciju.

Trener ovoga kluba Predrag Bartula rekao je danas novinarima da je Tošićeva u finalnoj borbi pobijedila takmičarku iz Kik-boks kluba "Flektom" iz Tuzle Ninu Fejzić.

Na takmičenju u Trebinju učestvovalo je 113 takmičara iz 26 kik-boks klubova iz Republike Srpske i Federacije BiH.

On je napomenuo da je Tošićeva u ovoj godini učestvovala na pet takmičenja na kojima je osvojila četiri zlatne medalje i jednu srebrnu. Ona je prvak BiH u klasičnom olimpijskom boksu i kik-boksu i prvak Republike Srpske u kik-boksu.

Prema njegovim riječima, član Kik-boks kluba "Glasinac" Bogdan Ćivša osvojio srebrnu medalju u Trebinju u kategoriji do 67 kilograma, a izgubio je u finalu od takmičara iz Gacka Saše Slijepčevića, člana Kik-boks kluba "Tigar".

Ostali naslovi

• Pepić i Trejić najbrži

29.09.2014 21:12 - M.P.

Domagoj Pepić, biciklista vinkovačkog Sokola, pobjednik je trke za Dunavski kup, koja je u nedjelju vožena u Tuzli, dok je Đulaga Treji iz Mostara bio najbrži na istoj stazi u Premijer ligi BiH.

• Nova pobjeda srpskih odbojkašica

27.09.2014 19:15 - Agencije

TRST - Odbojkašice Srbije nastavile su takmičenje na Svjetskom prvenstvu u pobjedničkom ritmu, pošto su večeras u Trstu u meču četvrtog kola B grupe savladale Kanadu sa 3:1 (25:7, 26:28, 25:21, 25:15).

• Na odbojkaškom turniru 250 djevojčica

27.09.2014 16:08 - Srna

NOVI GRAD - Četvrti turnir u odbojci, koji se održava danas u Novom Gradu, okupio je 250 djevojčica iz šest klubova iz Republike Srpske.

• Đoković i Real najbolji na svijetu

26.09.2014 14:59 - Agencije

CIRIH - Teniser Novak Đoković najbolji je sportista na svijetu prema mišljenju građana Srbije, pokazalo je QUDAL istraživanja švajcarske organizacije ICERTIAS.

• Na biciklu trenira i po kiši

26.09.2014 09:24 - Maja Predragović

Banjalučanina Aleksu Crnčevića ljubav prema brdskom biciklizmu dovela je u vrh ovog sporta u Bosni i Hercegovini.

• Bolt: Mogu da oborim svjetski rekord

25.09.2014 19:03 - N.N.

Najbrži čovjek na svijetu Usein Bolt otkrio je u razgovoru za Al-Jazeeru svoj novi cilj - istrčati 200 metara za manje od 19 sekundi.

• Tajson junak nacije

23.09.2014 21:27 - N.N.

Bivši svjetski bokserski šampion u teškoj kategoriji Majk Tajson, koji je i tokom, ali i nakon karijere imao mnogo neugodnih, pa čak i skandaloznih situacija, prije nekoliko dana, za samo nekoliko minuta, postao je junak nacije.

• Aleksandri Samardžić bronza na EP

23.09.2014 19:31 - D.M.

Bh. džudistkinja Aleksandra Samardžić u Bukureštu na Evropskom prvenstvu do 21 godine nastavila je svoj niz uspjeha. Na ovom takmičenju u kategoriji do 70 kilograma osvojila je bronzanu medalju, što je veliki rezultat kada se ima u vidu da je jučer tek napunila 17 godina.

• Mandušićevoj zlato u Makedoniji

22.09.2014 22:16 - Maja Predragović

Marina Mandušić osvojila je zlatnu medalju na Balkanskom prvenstvu u brdskom biciklizmu i potvrdila da Bosna i Hercegovina ima budućnost u ovom sportu. Odličan nastup imala je i Lejla Tanović, koja je bila druga.

• Poljaci novi šampioni svijeta!

21.09.2014 23:12 - N.N.

Odbojkaška reprezentacija Poljske novi je šampion svijeta, pošto je u finalu planetarnog šampionata u svojoj zemlji pobjedila Brazil.

• Bronza za Njemačku

21.09.2014 19:19 - Agencije

KATOVICE - Muška odbojkaška reprezentacija Njemačke osvojila je danas bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Poljskoj, pošto je u meču za treće mejsto pobjedila selekciju Francuske sa 3:0 (25:21, 26:24, 25:23).

• Još jedna medalja za BiH u Antverpenu

18.09.2014 15:09 - D.M.

ANTVERPEN - Reprezentativci BiH na Specijalnoj olimpijadi u Antverpenu nastavili su sa postizanjem sjajnih rezultata.

• Crnčević priželjkuje medalju

17.09.2014 22:41 - Maja Predragović

Banjalučanin Aleksa Crnčević spreman je za izazov - nastup na Balkanskom prvenstvu u brdskom biciklizmu koji ga očekuje u nedjelju u Makedoniji.