Rukometaši Borac M:tela bolji od Vogošće

Rukometaši banjalučkog Borac M:tela pobijedili su ekipu Vogošće Poljine Hills u derbiju četvrtog kola Premijer lige BiH. Slavili su večeras u Banjaluci rezultatom 32:28 (17:15) i sada imaju skor od dvije pobjede i jednog poraza.

Banjalučani su bolje otvorili utakmicu i u 14. minutu poveli sa 11:4, međutim gosti su uzvratili serijom 5:0, a do kraja prvog poluvremena su prišli i na jedan razlike (12:13).

Drugi dio susreta pripao je Borcu, u čijim redovima su se istakli Bojan Rađenović sa 10 golova i Bojan Ljubišić sa 13 odbrana i jednim golom. Dobru partiju je pružio i Goran Daničić koji je imao četiri gola. Na drugoj strani najbolji su bili Benjamin Čičkušić sa sedam golova i Marko Ivanović sa 10 odbrana. Vogošća nakon četiri kola ima dvije pobjede i dva poraza.