• Vaterpolisti Srbije pobjedom započeli odbranu titule

Vaterpolisti Srbije pobjedom započeli odbranu titule

Agencije - 18.11.2014 19:47

NIŠ - Vaterpolo reprezentacija Srbije pobjedom je započela odbranu titule u Svjetskoj ligi savladavši večeras u Nišu, u prvom kolu B grupe, selekciju Španije sa 9:1 (5:1, 0:0, 0:0, 4:0).

• Plivači Olimpa uspješni u Kikindi

Plivači Olimpa uspješni u Kikindi

N.N. - 16.11.2014 21:21

Plivači banjalučkog Olimpa osvojili su četiri zlatne medalje, šest srebrnih i sedam bronzanih na međunarodnom mitingu "Kup Kikinde 2014".

• Trči sa disaljkama, pliva u patikama

Trči sa disaljkama, pliva u patikama

Maja Predragović - 11.11.2014 22:47

Za najbolju bh. plivačicu Ivanu Ninković prvi mjeseci na Arizona državnom univerzitetu u gradu Tempe puni su izazova. Osjetila je timski duh na koledžu, naporne treninge, plivanje u patikama, ali i uživala u veslanju i planinarenju.

• Morača najbolji u Kranju

Morača najbolji u Kranju

M.P. - 11.11.2014 21:44

Luka Morača iz banjalučkog 22. aprila proglašen je na mitingu u Kranju za najboljeg plivača u konkurenciji takmičara rođenih 2005. godine i kasnije.

• Kremenovićeva najbolja u Beogradu

Kremenovićeva najbolja u Beogradu

M. Predragović - 03.11.2014 21:37

BANJALUKA - Sara Kremenović, plivačica Olimpa, proglašena je najboljom takmičarkom na 22. memorijalu "Ante Lambaša" u Beogradu u kategoriji djevojčica rođenih 2004. i kasnije, a Adi Mešetović je zapažen bio na Srbija gran priju.

• Stojanović najbrži

Stojanović najbrži

M. Predragović - 27.10.2014 21:33

Bogdan Stojanović, Nebojša Ružičić i Olja Lazarević najuspješniji su seniori na Argo kupu za kajakaše i kanuiste, disciplina spust klasik, koji je u nedjelju održan u Banjaluci.

• Zvezda u Rijeku, Radnički na Oradeu

Zvezda u Rijeku, Radnički na Oradeu

N.N. - 21.10.2014 14:43

Vaterpolisti Crvene zvezde igraće protiv hrvatskog Primorja, a kragujevački Radnički sa rumunskom Oradeom, u plej-ofu za Ligu šampiona.

• Pobjede Zvezde i Radničkog u kvalifikacijama

Pobjede Zvezde i Radničkog u kvalifikacijama

N.N. - 19.10.2014 08:59

Vaterpolisti Crvene zvezde i Radničkog iz Kragujevca zabilježili su pobjede u utakmicama drugog kola kvalifikacionih turnira za plasman u Ligu šampiona.

• Pobjede Jadrana i Radničkog

Pobjede Jadrana i Radničkog

N.N. - 15.10.2014 19:38

Vaterpolisti Jadrana iz Herceg Novog pobijedili su u trećem kolu regionalne Triglav lige Crvenu zvezdu, dok je Radnički bio bolji od Budve.

• Kajakaši i kanuisti Vrbasa najuspješniji

Kajakaši i kanuisti Vrbasa najuspješniji

M.P. - 13.10.2014 20:17

Banjalučki Vrbas bio je najuspješniji na Otvorenom prvenstvu BiH u kajaku i kanuu na divljim vodama u slalomu, koje je održano u subotu na rijeci Uni u Bihaću. U konkurenciji 11 klubova (87 takmičara) iz Italije, Slovenije, Hrvatske i BiH, Vrbas je na OP BiH slavio ispred Zagreba i Une Bihać, a na Prvenstvu BiH ispred Une Bihać i Une iz Bihaća.

• Stjepanoviću srebro i bronza u Hong Kongu

Stjepanoviću srebro i bronza u Hong Kongu

Agencije - 10.10.2014 11:40

HONG KONG - Plivački savez Srbije saopštio je danas da je dvostruki šampion Evrope Velimir Stjepanović osvojio srebrnu i bronzanu medalju na Svetskom kupu u Hong Kongu.

• Srbija u grupi sa Španijom, Rusijom i Njemačkom

Srbija u grupi sa Španijom, Rusijom i Njemačkom

Agencije - 07.10.2014 16:51

BEOGRAD - Vaterpolo reprezentacija Srbije igraće u B grupi Svjetske lige zajedno sa selekcijama Španije, Rusije i Njemačke, saopšteno je danas na sajtu Vaterpolo saveza Srbije (VSS).

• Stjepanović drugi na Svjetskom kupu u Moskvi

Stjepanović drugi na Svjetskom kupu u Moskvi

Agencije - 05.10.2014 17:09

MOSKVA - Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je danas drugo mjesto na Svjetskom kupu u malim bazenima u Moskvi u disciplini 200 metara slobodnim stilom.

• Torp doktorirao,  Felps pijančio

Torp doktorirao, Felps pijančio

N.N. - 01.10.2014 22:54

Legendarni australijski plivač Jan Torp primio je na svečanosti na Univerzitetu u Sidneju diplomu počasnog doktora nauka za njegov ogroman doprinos sportu. S druge strane, takođe legendarni plivač Majkl Felps uhapšen je zbog vožnje u pijanom stanju.

• Radnički izgubio od mađarskog OSC-a

Radnički izgubio od mađarskog OSC-a

Agencije - 26.09.2014 14:39

MARSEJ - Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca izgubili su danas od mađarskog OSC-a sa 8:4 (1:3, 3:0, 1:1, 3:0) u drugom kolu kvalifikacionog turnira Lige šampiona u Marseju.