Dušan Praštalo - 26.02.2015 22:10 | Košarka

Mnoga djeca poznatih sportista odlučila su da krenu stopama slavnih očeva, a jedan od njih je Lebron Džejms junior, sin najboljeg košarkaša današnjice.

• Liverpul eliminisan poslije izvođenja penala

Liverpul eliminisan poslije izvođenja penala

Agencije - 26.02.2015 22:01 | Fudbal

ISTANBUL - Fudbaleri Liverpula nisu uspjeli da se plasiraju u osminu finala Lige Evrope, pošto su u Istanbulu, u revanš utakmici šesnaestine finala, izgubili od ekipe domaćeg Bešiktaša poslije izvođenja penala sa 5:4.

• Fiorentina prošla dalje, Inter jedva protiv Seltika

Fiorentina prošla dalje, Inter jedva protiv Seltika

Agencije - 26.02.2015 21:27 | Fudbal

Fudbaleri Fiorentine i milanskog Intera plasirali su se u osminu finala Lige Evrope pošto su kod kuće pobijedili Totenhem, odnosno Seltik, u revanš utakmicama šesnaestine finala.

• Čekaju mišljenje entitetskih saveza

Čekaju mišljenje entitetskih saveza

Vedran Radenović - 26.02.2015 21:25 | Fudbal

Izvršni odbor Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH o smanjenju broja klubova raspravljaće tek nakon što se o tome izjasne iz Fudbalskog saveza Republike Srpske i Nogometnog saveza Federacije BiH.

• Ivana blizu čarobnog skoka

Ivana blizu čarobnog skoka

Agencije - 26.02.2015 21:05 | Atletika

Srpska atletičarka Ivana Španović slavila je na mitingu u Malmeu, ali nije postavila rekord Srbije jer su se na tom takmičenju skokovi mjerili od mjesta odraza.

• Alić, Mešić i Tuka bh. predstavnici na EP u Pragu

Alić, Mešić i Tuka bh. predstavnici na EP u Pragu

Fena - 26.02.2015 20:42 | Atletika

SARAJEVO - Na predstojećem 33. evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici, od 6. do 8. marta u Pragu, za reprezentaciju Bosne i Hercegovine će nastupiti bacači kugle Hamza Alić (član Atletskog kluba Zenica) i Kemal Mešić (AK Sarajevo), te Amel Tuka u trci na 800 metara (AK Zenica).

• Zenit i Dinamo iz Moskve prošli u osminu finala Lige Evrope

Zenit i Dinamo iz Moskve prošli u osminu finala Lige Evrope

Agencije - 26.02.2015 20:24 | Fudbal

Fudbaleri ruskih klubova Zenita i moskovskog Dinama plasirali su se u osminu finala Lige Evrope pošto su u revanšima šesnaestine finala izborili pobjede na domaćem terenu.

• Opio ih miris »lala«

Opio ih miris »lala«

Dušan Praštalo - 26.02.2015 20:20 | Rukomet

Rukometaši Borac M:tela poraženi su od Vojvodine u Novom Sadu 24:27 u 15. kolu SEHA lige.

• Ski-skokovi: Frojnd svjetski prvak

Ski-skokovi: Frojnd svjetski prvak

N.N. - 26.02.2015 19:51 | Zimski sportovi

Njemački ski-skakač Zeverin Frojnd osvojio je zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u švedskom Falunu.

• Đoković lako i brzo do polufinala

Đoković lako i brzo do polufinala

N.N. - 26.02.2015 18:19 | Tenis

Teniser Novak Đoković se lako i brzo plasirao u polufinale turnira u Dubaiju jer je za manje od sat vremena savladao Turčina Marsela Ilhana sa 6:1, 6:1.

• Gutijerez u timu protiv Aston Vile

Gutijerez u timu protiv Aston Vile

Agencije - 26.02.2015 17:12 | Fudbal

NJUKASL - Argentinski fudbaler Jonas Gutijerez mogao bi ovog vikenda protiv Aston Vile da se vrati na teren poslije pauze od skoro godinu dana, rekao je menadžer Njukasla Džon Karver.

• Grčka vlada zabranila igranje fudbala na nedjelju dana

Grčka vlada zabranila igranje fudbala na nedjelju dana

Agencije - 26.02.2015 16:40 | Fudbal

ATINA - Grčka vlada je poslije jučerašnje odluke da do daljeg suspenduje profesionalni fudbal zbog navijačkog nasilja, danas odlučila da ograniči zabranu igranja na nedjelju dana.

• Poraz Šetkića u Francuskoj

Poraz Šetkića u Francuskoj

M.P. - 26.02.2015 16:31 | Tenis

ŠERBUR - Bh. teniser Aldin Šetkić završio je takmičenje na ATP čelendžeru u drugom kolu u Šerburu.

• Pirlo pauzira 20 dana, propušta revanš protiv Dortmunda

Pirlo pauzira 20 dana, propušta revanš protiv Dortmunda

Agencije - 26.02.2015 16:14 | Fudbal

TORINO - Najbolji fudbaler Juventusa Andrea Pirlo zbog povrede lista u prvom meču osmine finala Lige šampiona protiv Borusije pauziraće 20 dana i propustiće revanš u Dortmundu, prenijela je "Gazeta delo sport".

• Zimonjić i Kureši u polufinalu Dubaija

Zimonjić i Kureši u polufinalu Dubaija

Agencije - 26.02.2015 15:42 | Tenis

DUBAI - Srpski teniser Nenad Zimonjić i Pakistanac Aisam Kureši plasirali su se u polufinale ATP turnira u Dubaiju, pošto su u četvrtfinalu pobijedili francusko-češki par Žeremi Šardi/Lukaš Rosol sa 6:1, 6:2.