• Raca: Teniski savez jedan od boljih u Srpskoj

Raca: Teniski savez jedan od boljih u Srpskoj

Srna - 24.05.2015 15:05 | Tenis

PRIJEDOR - Pomoćnik ministra za sport u Ministarstvu porodice, omladine i sporta Republike Srpske Goran Raca ocijenio je danas da je Teniski savez jedan od boljih sportskih saveza u Republici Srpskoj kada je riječ o organizaciji, radu i rezultatima.

• Kadeti Crvene zvezde pobjednici Turnira prijateljstva

Kadeti Crvene zvezde pobjednici Turnira prijateljstva

Agencije, Foto Srna - 24.05.2015 14:56 | Fudbal

BIJELJINA - Fudbaleri Crvene zvezde do 16 godina osvojili su drugi Turnir prijateljstva, pošto su danas u finalu u Bijeljini savladali ekipu Vojvodine sa 1:0 (0:0).

• Stivens napušta Štutgart i pored opstanka u Bundesligi

Stivens napušta Štutgart i pored opstanka u Bundesligi

Agencije - 24.05.2015 14:51 | Fudbal

ŠTUTGART - Holanđanin Hub Stivens napustiće mjesto trenera Štutgarta uprkos tome što je izborio opstanak u Bundesligi, potvrdio je danas sportski direktor Robin Dut.

• Prvaci Turska, Slovenija i Češka

Prvaci Turska, Slovenija i Češka

Srna, Foto V. Stojaković - 24.05.2015 13:58 | Sportovi na vodi

BANJALUKA - Reprezentacija Turske je prvak Evrope u raftingu u kategoriji do 19 godina, u kategoriji do 23 godine titulu je osvojila reprezentacija Slovenije, dok je u kategoriji veterana trijumfovala prva posada Češke.

• Bufon: Autsajderi smo, Barselona je skoro nepobjediva

Bufon: Autsajderi smo, Barselona je skoro nepobjediva

Agencije - 24.05.2015 13:08 | Fudbal

TORINO - Golman Juventusa Đanluiđi Bufon rekao je danas da je Barselona veliki favorit u finalu Lige šampiona, kao i da će njegovom timu biti neophodno dosta sreće kako bi došao do treće titule prvaka Evrope.

• Golden Stejt deklasirao Hjuston

Golden Stejt deklasirao Hjuston

Agencije - 24.05.2015 10:43 | Košarka

HJUSTON - Košarkaši Golden Stejta savladali su jutros, po našem vremenu, Hjuston sa 115:80 (30:18, 32:19, 30:24, 23:19) i poveli sa 3:0 u finalnoj seriji Zapadne konferencije NBA lige, u kojoj se igra do četiri pobjede.

• Česi u slalomu zauzeli prva dva mjesta

Česi u slalomu zauzeli prva dva mjesta

Srna - 24.05.2015 09:17 | Sportovi na vodi

BANJALUKA - Dvije češke posade zauzele su prva dva mjesta u slalomu na Evropskom prvenstvu u raftingu koje se održava u Banjaluci, dok je treće mjesto zauzela reprezentacija Slovenije.

• Ðoković: Sazreo sam, sad sam na vrhuncu

Ðoković: Sazreo sam, sad sam na vrhuncu

Agencije - 24.05.2015 08:02 | Tenis

PARIZ - Najbolji svjetski teniser Novak Ðoković rekao je, uoči Rolan Garosa, da je na pravom putu i da se sve odvija kako valja.

• Pavlović doneo Partizanu pobjedu nad Megom

Pavlović doneo Partizanu pobjedu nad Megom

Agencije - 24.05.2015 00:35 | Košarka

SREMSKA MITROVICA - Košarkaši Partizana pobijedili su danas u gostima ekipu Mega Leksa poslije produžetaka sa 96:95 (16:19, 18:23, 27:24, 24:19, 10:9 ) u 9. kolu Superlige Srbije.

• Deportivo se spasao, Valensija u LŠ

Deportivo se spasao, Valensija u LŠ

N.N. - 23.05.2015 23:08 | Fudbal

Fudbaleri Valensije obezbijedili su kvalifikacije za Ligu šampiona, dok su Eibar i Almerija eliminisani iz Primere, u posljednjem kolu španskog prvenstva.

• Borac bolji od Drine, Sarajevo na korak do titule

Borac bolji od Drine, Sarajevo na korak do titule

N.N. - 23.05.2015 20:31 | Fudbal

Fudbaleri Borca savladali su Drinu rezultatom 2:1 u utakmci 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

• Bajern pobjedom proslavio titulu

Bajern pobjedom proslavio titulu

Agencije - 23.05.2015 18:50 | Fudbal

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobijedili su Majc sa 2:0 u posljednjoj utakmici Bundeslige i na taj način proslavili ranije osvojenu treću uzastopnu i ukupno 25. titulu prvaka Njemačke.

• Ðoković: Znam da kontrolišem emocije u teškim duelima

Ðoković: Znam da kontrolišem emocije u teškim duelima

Agencije - 23.05.2015 17:59 | Tenis

PARIZ - Prvi teniser svijeta Novak Ðoković ocijenio je da mu je samopouzdanje najjače oružje kojim će pokušati da osvoji Rolan Garos, jedini gren slem turnir koji mu nedostaje.

• Anćeloti želi ostati u Madridu, Berluskoni ga zove u Milan

Anćeloti želi ostati u Madridu, Berluskoni ga zove u Milan

Agencije - 23.05.2015 16:26 | Fudbal

Priče o prelasku Karla Anćelotija iz madridskog Reala u Milan sve su glasnije.

• Klivlend opet bolji od Atlante

Klivlend opet bolji od Atlante

Agencije - 23.05.2015 09:36 | Košarka

NJUJORK - U drugoj utakmici finala plej ofa Istočne konferencije američke profesionalne košarkaške lige Klivlend je jutros savladao Atlantu sa 94:82 (26:21, 28:28, 30:17, 10:16) i poveo sa 2:0 u seriji u kojoj se igra do četiri pobjede.