Sport
  • Federer osvojio 80. titulu

Agencije - 18.08.2014 08:51 | Tenis

SINSINATI - Švajcarac Rodžer Federer osvojio je 80. titulu u karijeri pošto je u finalu turnira iz Masters serije 1000 u Sinsinatiju savladao španskog tenisera Davida Ferera sa 6:3, 1:6, 6:2.

• Sve spremno za početak prvenstva

Srna - 18.08.2014 08:13 | Ostali sportovi

BANJALUKA - Svjetsko padobransko prvenstvo, na kojem će učestvovati takmičari iz 30 zemalja, zvanično će biti otvoreno danas na aerodromu Zalužani u Banjaluci i za njegov početak je sve spremno, saopštili su organizatori takmičenja.

• Serena savladala Anu u finalu Sinsinatija

N.N. - 17.08.2014 22:18 | Tenis

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspjela da osvoji titulu na WTA turniru u Sinsinatiju, pošto je u finalu poražena od Serene Vilijams sa 6:4, 6:1.

• Ni odlazak Dejvida Mojesa nije prekinuo loše rezultate Junajteda

N.N. - 17.08.2014 22:08 | Fudbal

Nakon poraza Mančester junajteda od Svonsija (1:2) na startu Premijer lige, mnogima je kroz glavu prošao Dejvid Mojes. I pored njegovog odlaska s mjesta menadžera "crvenih đavola", loši rezultati su ostali.

• Svjetska padobranska elita u Zalužanima

N.N. - 17.08.2014 21:18 | Ostali sportovi

Svjetsko padobransko prvenstvo, na kojem će učestvovati oko 350 takmičara, sutra počinje na Sportskom aerodromu Zalužani u Banjaluci.

• Tuka za istoriju, zlato Perkovićeve

Dejan Maksimović - 17.08.2014 21:01 | Atletika

Amel Tuka ušao je u istoriju bh. atletike pošto je na Evropskom prvenstvu u Cirihu ostvario najbolji rezultat na otvorenom.

• Borac bježi sa dna

Vladimir Grbić - 17.08.2014 20:35 | Fudbal

Ova pobjeda nam puno znači prije svega na psihološkom planu, posebno zbog velikog pritiska koji je vladao pred ovaj meč, rekao je Vinko Marinović, trener Borca, nakon trijumfa na "Piroti" protiv Travnika (2:1).

• Košarkaši Igokee počinju pripreme za novu sezonu

Dušan Praštalo - 17.08.2014 20:31 | Košarka

Košarkaši Igokee počinju sutra (devet časova) pripreme za novu sezonu. Prozivku igrača u dvorani "Nenad Baštinac" izvršiće pomoćni trener Milutin Latinčić, jer strateg Aleksandrovčana Vladimir Jovanović ima obaveza u stručnom štabu reprezentacije Crne Gore.

• Remi Slavije i Željezničara

Fena - 17.08.2014 20:22 | Fudbal

SARAJEVO – Fudbaleri Slavije i Željezničara su u pretposljednjem susretu trećeg kola BHT Premijer lige BiH danas odigrali neriješeno 1:1.

• Pogledajte gol koji će se pamtiti na Marakani

N.N. - 17.08.2014 15:29 | Fudbal

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Nenad Milijaš je i u drugom kolu šampionata Srbije postigao gol iz slobodnog udarca, a taj pogodak protiv Jagodine dugo će se prepričavati.

Video
  • Ana Ivanović: Biće sjajan meč sa Serenom

N.N. - 17.08.2014 12:20 | Tenis

Srpska teniserka Ana Ivanović rekla je da je presrećna zbog plasmana u finale turnira u Sinsinatiju i da očekuje sjajan meč sa Serenom Vilijams.

• Premijer liga: Pobjede Olimpica, Drine i Borca

N.N. - 16.08.2014 19:45 | Fudbal

U terminu od 17 časova odigrane su četiri utakmice 3. kola BHT Premijer lige.

• Dramond: Neću kući, želim zlato

N.N. - 16.08.2014 18:02 | Košarka

Mladi centar Detroit Pistonsa želi da bude dio tima SAD na Mundobasketu i svoji zlatnu medalju.

• Van Gal: Nismo igrali kao tim

N.N. - 16.08.2014 17:50 | Fudbal

Luj van Gal bio je, razumljivo, razočaran nakon debija na klupi Mančester junajteda u Premijer ligi.