Sport
  • Mladi košarkaši Srbije osvojili bronzanu medalju na EP

Agencije - 20.07.2014 21:04 | Košarka

IRAKLION - Mlada košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na prvenstvu Evrope u Grčkoj pošto je večeras u utakmici za 3. mesto savladala selekciju Hrvatske sa 79:66 (17:18, 22:18, 22:12, 18:18).

• Košarkaši BiH bolji od Crne Gore

Fena, Foto Klix.ba - 20.07.2014 20:30 | Košarka

SARAJEVO - Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je Crnu Goru sa 80:67 (18:20, 14:13, 19:18, 29:16) u posljednjem, 3. kolu Međunarodnog turnira, koji se igrao u Sarajevu u sklopu priprema za nastup u kvalifikacijama za EP 2015.

• Završeno prvenstvo u brdskom biciklizmu

Srna - 20.07.2014 20:21 | Ostali sportovi

VLASENICA - Mario Kojić iz Banjaluke i Lejla Tanović iz Sarajeva su pobjednici ovogodišnjeg prvenstva BiH u brdskom biciklizmu, koje je održano na stazi Lijepa Ravan kod Vlasenice.

• Đoković i Nadal na egzibiciji u Abu Dabiju

N.N. - 20.07.2014 19:40 | Tenis

Novak Đoković i Rafael Nadal potvrdili su učešće na egzibiciji u Abu Dabiju, koja se sada već tradicionalno održava na početku sezone (1-3. januara).

• Kuper otpao za kvalifikacije

D.M. - 20.07.2014 19:36 | Košarka

Di Džej Kuper, američki košarkaš koji je trebalo da igra za BiH u kvalifikacijama za "Eurobasket 2015", otpao je za ovu akciju.

• Borac savladao Inter u Zaprešiću

Vladimir Grbić - 20.07.2014 19:33 | Fudbal

Fudbaleri Borca su zabilježili i četvrtu pobjedu u isto toliko kontrolnih utakmica pred početak nove sezone, pošto su u Zaprešiću savladali Inter sa 2:1.

• Mališani polagali nivoe napretka

M. Predragović - 20.07.2014 19:30 | Tenis

Polaganje za prve nivoe napretka u mini-tenisu, crveni i zeleni nivo, održano je u subotu u Teniskom klubu Banjaluka, a testirano je 20 mališana.

• Bh. nade u eliti

Dejan Maksimović - 20.07.2014 19:18 | Košarka

Mlada (U-20) košarkaška reprezentacija BiH plasirala se u finale Evropskog prvenstva "B" divizije koje se igra u Sarajevu čime je ostvarila i plasman u najjači rang, "A" diviziju.

• U igri samo pobjeda protiv Španije

N.N. - 20.07.2014 19:10 | Sportovi na vodi

Selektor vaterpolista Srbije Dejan Savić rekao je poslije remija sa Hrvatskom (8:8) na Evropskom prvenstvu da nije zadovoljan kako je ekipa odigrala završnicu meča, kao ni rezultatom.

• Džumhur na US openu

N.N. - 20.07.2014 19:08 | Tenis

Španski teniser Nikolas Almagro zvanično se povukao s US opena, a njegovo mjesto u glavnom žrijebu zauzeće bh. teniser Damir Džumhur.

• Princ Albert II od Monaka podijelio medalje

Maja Predragović, Foto G. Šurlan - 20.07.2014 18:50 | Sportovi na vodi

BANJALUKA - Timskim trkama sprinta danas je završeno Evropsko prvenstvo za juniore u kajaku i kanuu na divljim vodama "Banjaluka - Vrbas 2014", čiji je gost bio princ Albert Drugi od Monaka.

Foto
  • Feliks Magat: Šah je majka svih igara

N.N. - 20.07.2014 17:33 | Šah

DORTMUND - Kad se Henrih Mitarjan pridružio Borusiji Dormund prošlog ljeta, najveći problem jerrmenskog fudbalskog reprezentativca nije bilo prilagođavanje na novu zemlju, jezik, ekipu ili način igre.

• I francuski ambasador na biciklu

Srna - 20.07.2014 16:52 | Ostali sportovi

VLASENICA - Francuski ambasador u BiH Ronald Žil bio je jedan od učesnika današnjeg prvenstva BiH u brdskom biciklizmu, koje se održava na stazi Lijepa Ravan u Vlasenici.

• Stotinu takmičara na prvenstvu BiH

Srna - 20.07.2014 16:18 | Ostali sportovi

VLASENICA - Na prvenstvu BiH u brdskom biciklizmu u Vlasenici učestvuje stotinu takmičara iz više klubova sa prostora Republike Srpske i Federacije BiH.

• Šest fudbalera Šahtjora odbilo povratak u Ukrajinu

Fena - 20.07.2014 16:06 | Fudbal

LION - Šest fudbalera Šahtjora odbilo je nakon prijateljske utakmice u Francuskoj da se vrati za Ukrajinu, prenijeli su francuski mediji.