Sport
  • Vardar ponovo na vrhu

N.N. - 13.04.2014 23:25 | Rukomet

BEOGRAD - Ekipa iz Skoplja savladala je Brest Meškov u odličnom finalnom meču sa 29:27 (14:15) i okitla se se titulom ovogodišnjeg šampiona.

• Mladost i dalje igra elitini fudbal

N.N. - 13.04.2014 23:24 | Fudbal

SARAJEVO - Fudbaleri Mladosti iz Velike Obarske ostvarili su pobjedu protiv Viteza rezultatom 2:0 s kojom su gotovo sigurno osigurali opstanak u elitnom razredu bh. fudbala.

• Janković bez trofeja u Bogoti

N.N. - 13.04.2014 22:20 | Tenis

BOGOTA - Srpska teniserka Jelena Janković nije uspjela da osvoji trofej na WTA turniru u Bogoti pošto je večeras u finalu poražena od Francuskinje Karolin Garsija u dva seta - 6:3, 6:4.

• Liverpul u dramatičnom meču porazio Mančester

N.N. - 13.04.2014 21:44 | Fudbal

Fudbaleri Liverpula nadigrali su u nedjelju Mančester Siti rezultatom 3:2 (2:0) u spektakularnom derbiju Premijer lige, kojim se domaći tim primakao prvoj tituli poslije posta dugog 24 godine.

• Huligani lomili stolice u Kruševcu

Agencije - 13.04.2014 21:35 | Fudbal

Navijači Novog Pazara izazvali su incidente tokom utakmice 23. kola Superlige Srbije u Kruševcu, gdje je njihov klub poražen od domaćeg Napretka s 1:2.

• Pakjao vratio krunu

N.N. - 13.04.2014 21:35 | Ostali sportovi

Mani Pakjao je novi WBO šampion u velter kategoriji. Filipinski bokser je u "MGM Grand garden areni" u Las Vegasu pred više od 15.000 gledalaca pobijedio Timotija Bredlija, pošto su sve sudije glasale u njegovu korist - 118:110, 116:112, 116:112.

• Na dva turnira 1.000 sportista

G. Karać, Srna, Foto V. Stojaković - 13.04.2014 21:25 | Ostali sportovi

Više od 1.000 karatista proteklog vikenda borilo se na parketima sportskih dvorana u Banjaluci i Novom Gradu za najsjajnija odlična.

• 22. april najuspješniji u bazenu

N.N. - 13.04.2014 21:24 | Sportovi na vodi

Plivači 22. aprila bili su najuspješniji na Zimskom prvenstvu RS, koje je održano proteklog vikenda u Banjaluci.

• Slavio Mladi Krajišnik

N.N. - 13.04.2014 21:08 | Košarka

Ekipa Mladog Krajišnika pobijedila je Brčanke u 20. kola ženske košarkaške Lige BiH. Rezultati: Sloboda - Rudar 71:63, Željezničar - Orlovi 60:69, Mladi Krajišnik - Brčanka 81:79, Jedinstvo - Banovići 108:42.

• Džumhur najbolji u Turskoj

N.N. - 13.04.2014 20:50 | Tenis

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur osvojio je 64.000 evra vrijedan ATP čelendžer u Turskoj, nakon što je u finalu rezultatom 7:6 (4), 6:3 savladao Španca Perea Ribu.

• Ivan Stević prvi do cilja

Goran Karać - 13.04.2014 20:47 | Ostali sportovi

Ivan Stević, reprezentativac Srbije i član rumunskog Tusnada, pobjednik je druge etape biciklističke trke "Banjaluka - Beograd", koja je juče vožena od Bijeljine do prijestonice Srbije.

• Košarkaši Široki Primorke slavili u derbiju Lige 4

Vedran Radenović - 13.04.2014 20:32 | Košarka

Kada se sagledaju sve okolnosti, napravili smo senzacionalnu pobjedu u Aleksandrovcu protiv Igokee, smatra Ivan Velić, trener košarkaša Široki Primorke.

• Rudar izvukao deblji kraj

Vladimir Grbić, Vedran Radenović - 13.04.2014 19:22 | Fudbal

Fudbaleri Borca savladali su Rudar Prijedor s 3:0 u 26. kolu BHT Premijer lige BiH i tako prekinuli niz bez pogotka na domaćem terenu, koji je trajao čak 491 minut. Sa druge strane, "rudari" su nastavili s lošim rezultatima i čak 486 minuta nisu zatresli mrežu protivnika.

• Biciklisti voze posljednju etapu

Srna - 13.04.2014 13:48 | Ostali sportovi

BIJELJINA - Učesnici Međunarodne biciklističke trke "Banjaluka - Beograd" startovali su iz Bijeljine na posljednju etapu dugu 130 kilometara.

• »Vrbas« pobjednik NLB lige

Srna - 13.04.2014 11:22 | Košarka

BANJALUKA - Košarkaški klub invalida /KKI/ "Vrbas" iz Banjaluke pobjednik je regionalne NLB lige u kolicima.