"Ledeni izazov" ili u originalu "ALS Ice Bucket Challenge" kao virus se širi svijetom, a ova pandemija, čija je svrha pomoć za istraživanje i liječenje oboljelih od amiotrofične lateralne skleroze (ALS), stigla je i fudbalskog reprezentativca BiH Edina Džeku.

Vladimir Grbić - 21.08.2014 22:23 | Fudbal

Plašim se za Junajted. Generalno, mogao bi da uđe u istu pustoš kao Liverpul devedesetih godina, napisao je u kolumni Pol Skol, bivši fudbaler kuba iz Mančestera.

• Zenit i Porto pred vratima LŠ

V. Grbić - 21.08.2014 22:13 | Fudbal

Fudbaleri Zenita i Porta pobjedama u gostima u prvim mečevima plej-ofa Lige šampiona napravili su korak ka plasmanu u grupnu fazu elitnog takmičenja.

• Borac kažnjen sa 3.500 KM

Vedran Radenović - 21.08.2014 22:09 | Fudbal

Zbog propusta u organizaciji utakmice, odnosno upotrebe pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača, Disciplinska komisija N/FS BiH kaznila je Borac sa ukupno 3.500 KM.

• Sušić zove Zakarića, Cimirota i Stanića?

V.R. - 21.08.2014 22:08 | Fudbal

Safet Sušić, selektor fudbalske reprezentacije BiH, objaviće u petak imena 23 igrača za početak kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo.

• Šapčani ubjedljivi

N.N. - 21.08.2014 22:05 | Rukomet

Rukometaši šabačke Metaloplastike pobijedili su Derventu rezultatom 31:21 u posljednjoj utakmici drugog takmičarskog dana 46. međunarodnog rukometnog TV turnira šampiona "Doboj 2014".

• Đoković kreće protiv Švarcmana, Jelena i Bojana na startu

Agencije - 21.08.2014 21:42 | Tenis

NJUJORK - Najbolji teniser svijeta Novak Djoković igraće u prvom kolu Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku protiv Argentinca Dijega Švarcmana, odlučeno je danas.

• Tim Nemanje Majdova osvojio srebro u Kini

Srna - 21.08.2014 20:30 | Ostali sportovi

ISTOČNO SARAJEVO - Nemanja Majdov iz Istočnog Sarajeva, džudista beogradske "Crvene zvezde", danas je na Olimpijskim igrama mladih u Nanđingu u Kini u ekipnoj konkurenciji osvojio srebrenu medalju.

• Španovićeva osvojila bronzu u Stokholmu

Srna - 21.08.2014 20:18 | Atletika

STOKHOLM - Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je bronzanu medalju u skoku u dalj na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu.

• Džumhur protiv Ferrera u prvom kolu

Fena - 21.08.2014 20:00 | Tenis

SARAJEVO - Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur saznao je ime protivnika s kojim će se sastati u prvom kolu Grand slam turnira US Open u New Yorku.

• Mekinro: Đoković prvi favorit

N.N. - 21.08.2014 19:00 | Tenis

Teniska legenda Džon Mekinro tvrdi da je Srbin Novak Đoković prvi favorit na US openu (turnir će početi 25. avgusta).

• Čuković 16. na 1.500 metara na Olimpijadi mladih

Fena - 21.08.2014 18:34 | Olimpijske igre

NANDŽING - Mladi bh. atletičar Stefan Čuković osvojio je 16. mjesto u trci na 1.500 metara na Olimpijskim igrama mladih (YOG) u kineskom Nandžingu.

• Hajder 54. u Evropi

M.P. - 21.08.2014 14:58 | Sportovi na vodi

BERLIN - Bh. plivač Ensar Hajder zauzeo je danas 54. mjesto u kvalifikacijama discipline 100 metara slobodno na EP u Berlinu, nakon što je ovu dionicu isplivao za 51,05 sekundi.

• Cimirot: Nismo bez šansi

Vedran Radenović - 21.08.2014 13:50 | Fudbal

SARAJEVO - Nismo bez šansi iako je Borusija iz Menhengladbaha favorit, poručuje Gojko Cimirot, fudbaler Sarajeva, uoči večerašnje prve utakmice plej ofa za Ligu Evrope.

• Mekinro: Đoković je favorit za osvajanje US Opena

Agencije - 21.08.2014 13:24 | Tenis

NJUJORK - Legendarni američki teniser Džon Mekinro rekao je danas da je Novak Đoković favorit da osvoji US Open.