• Lopez apsolviran,  na redu Pospišil

Lopez apsolviran, na redu Pospišil

Maja Predragović - 30.09.2014 21:54

Prvi teniser svijeta Novak Đoković krenuo je uspješno u odbranu titule na ATP turniru u Pekingu. Za 64 minuta je savladao Giljerma Garsiju Lopeza i izborio duel s Vasekom Pospišilom u drugom kolu.

• Novak: Borim se za prvo mesto

Novak: Borim se za prvo mesto

N.N. - 30.09.2014 13:48

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković rekao je da se trenutno na turniru u Pekingu bori da zadrži prvo mjesto na ATP listi do kraja sezone.

• Ivanović u osmini finala Pekinga

Ivanović u osmini finala Pekinga

Agencije - 30.09.2014 13:35

PEKING - Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u osminu finala WTA turnira u Pekingu, pošto je danas savladala Švajcarkinju Rominu Oprandi sa 6:4,6:2.

• Uspješan povratak Nadala poslije tri mjeseca

Uspješan povratak Nadala poslije tri mjeseca

Agencije - 30.09.2014 12:08

PEKING - Španski teniser Rafael Nadal uspješno se vratio na teren poslije tri mjeseca, pošto je danas na startu ATP turnira u Pekingu savladao Francuza Rišara Gaskea sa 6:4, 6:0.

• Đoković uz kinesku podršku do pobjede na startu Pekinga

Đoković uz kinesku podršku do pobjede na startu Pekinga

N.N. - 30.09.2014 10:12

Najbolji srpski teniser Novak Đoković uspješno je počeo odbranu titule na turniru u Pekingu, pobjedom nad Špancem Giljermom Garsija –Lopesom.

Foto
  • Džumhur skočio na 106. mjesto

Džumhur skočio na 106. mjesto

M.P. - 29.09.2014 22:41

Bh. teniser Damir Džumhur napredovao je sa 114. na 106. (552) mjesto ATP rang-liste.

• Nole: Nadal uvek  među favoritima

Nole: Nadal uvek među favoritima

Maja Predragović - 29.09.2014 21:33

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković, koji brani titulu u Pekingu, rekao je da je Rafael Nadal uvijek favorit, čak i kada nije potpuno spreman.

• Jelena Janković eliminisana na startu u Pekingu

Jelena Janković eliminisana na startu u Pekingu

N.N. - 29.09.2014 14:26

Srpska teniserka Jelena Janković završila je takmičenje na turniru u Pekingu porazom od Alize Korne iz Francuske.

• Troicki u drugom kolu turnira u Pekingu

Troicki u drugom kolu turnira u Pekingu

Agencije - 29.09.2014 11:28

PEKING - Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Pekingu, pošto je danas savladao Rusa Mihaila Južnog sa 6:3, 6:4.

•  Zimonjić izgubio na startu Pekinga

Zimonjić izgubio na startu Pekinga

Agencije - 29.09.2014 11:04

PEKING - Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor nisu uspeli da se plasiraju u drugo kolo ATP turnira u Pekingu u konkurenciji dublova, pošto su danas izgubili od Italijana Fabija Fonjinija i Argentinca Leonarda Majera sa 3:6, 6:3, 10:6.

• Ivanović 9, Janković 11, Jovanovski 50. na WTA listi

Ivanović 9, Janković 11, Jovanovski 50. na WTA listi

N.N. - 29.09.2014 10:41

LONDON - Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović popravila je plasman na danas objavljenoj WTA listi za jedno mjesto i sada je deveta sa 4.180 bodova.

• Đoković i dalje prvi na ATP listi

Đoković i dalje prvi na ATP listi

Agencije - 29.09.2014 10:37

LONDON - Najbolji teniser svijeta Novak Đoković zadržao je prvo mjesto na danas objavljenoj ATP listi sa 12.150 bodova, ispred Španca Rafaela Nadala sa 8.665 i Švajcarca Rodžera Federera sa 8.170 bodova.

• Ana Ivanović startovala pobjedom

Ana Ivanović startovala pobjedom

Agencije - 29.09.2014 09:33

PEKING - Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Kine u tenisu pošto je jutros u Pekingu savladala Belindu Benčić iz Švajcarske sa 6:2, 6:1, poslije 72 minuta igre.

• Marej i Robredo za titulu u Šenženu

Marej i Robredo za titulu u Šenženu

N.N. - 27.09.2014 19:35

Britanski teniser Endi Marej sastaće se sa Špancem Tomijem Robredom u finalu ATP turnira u Šenženu.