• Ivanovićeva pobijedila Bušar i ostala u trci za polufinale

Ivanovićeva pobijedila Bušar i ostala u trci za polufinale

Agencije - 22.10.2014 16:11

SINGAPUR - Srpska teniserka Ana Ivanović pobijedila je danas Kanađanku Eženi Bušar sa 6:1, 6:3 i ostala u igri za plasman u polufinale završnog WTA turnira u Singapuru.

• Vilijams: Servis na nivou juniora

Vilijams: Servis na nivou juniora

N.N. - 22.10.2014 14:04

Amerikanka Serena Vilijams razočarana je zbog načina na koji je izgubila od Rumunke Simone Halep u Singapuru.

• Rođenje sina ne mijenja planove: Novak igra u Parizu!

Rođenje sina ne mijenja planove: Novak igra u Parizu!

N.N. - 22.10.2014 13:02

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković u utorak uveče postao je otac, ali to neće promijeniti njegove sportske planove, već će učestvovati na mastersu u Parizu.

• Halep pobijedila Serenu i stigla nadomak polufinala

Halep pobijedila Serenu i stigla nadomak polufinala

Agencije - 22.10.2014 12:02

SINGAPUR - Rumunska teniserka Simona Halep savladala je danas Amerikanku Serenu Vilijams sa 6:0, 6:2 i došla nadomak plasmana u polufinale završnog WTA turnira u Singapuru.

• Voznijacki dobila maraton protiv Šarapove

Voznijacki dobila maraton protiv Šarapove

Agencije - 21.10.2014 18:43

SINGAPUR - Danska teniserka Karolina Voznijacki savladala je danas Ruskinju Mariju Šarapovu sa 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2, u 2. kolu Bijele grupe završnog WTA turnira sezone u Singapuru.

• Lajović u drugom kolu turnira u Valensiji

Lajović u drugom kolu turnira u Valensiji

Agencije - 21.10.2014 14:43

VALENSIJA - Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Valensiji, pošto je danas savladao Portugalca Žoao Souzu sa 6:3, 7:6 (10:8).

N.N. - 21.10.2014 14:28

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo turnira iz Serije 500 u Valensiji.

• Poraz Ane na startu

Poraz Ane na startu

Maja Predragović - 20.10.2014 21:04

Pobjedom branioca titule Serene Vilijams nad Anom Ivanović počeo je u Singapuru završni turnir osam najboljih teniserki svijeta.

•  Ivanović nemoćna protiv Vilijams

Ivanović nemoćna protiv Vilijams

Agencije - 20.10.2014 15:53

SINGAPUR - Srpska teniserka Ana Ivanović poražena je na startu završnog WTA turnira u Singapuru, pošto je danas u prvom kolu crvene grupe izgubila od Amerikanke Serene Vilijams sa 6:4, 6:4.

• Završni Masters: Ana na otvaranju sa Serenom

Završni Masters: Ana na otvaranju sa Serenom

N.N. - 20.10.2014 10:13

Mečevima prvog kola u Singapuru, danas počinje završni Masters za najbolje teniserke svijeta.

• Novak drži vrh, Viktor na korak do najboljih 100

Novak drži vrh, Viktor na korak do najboljih 100

N.N. - 20.10.2014 09:19

Najnovija ATP rang lista nije pretrpjela veće promjene.

• Napredak Ane, Jelena pala za jednu poziciju

Napredak Ane, Jelena pala za jednu poziciju

N.N. - 20.10.2014 09:13

Serena Vilijams je i dalje najbolje rangirana teniserka svijeta, a prate je Marija Šarapova, Petra Kvitova, Simona Halep, Eženi Bušar i Agnješka Radvanska.

• Troicki zaustavljen u polufinalu turnira u Beču

Troicki zaustavljen u polufinalu turnira u Beču

Agencije - 18.10.2014 17:13

BEČ - Srpski teniser Viktor Troicki nije uspio da se plasira u finale ATP turnira u Beču, pošto je danas u prvom polufinalu izgubio od Britanca Endija Mareja sa 6:4, 6:3.

• Marin Čilić izborio nastup na završnom ATP mastersu u Londonu

Marin Čilić izborio nastup na završnom ATP mastersu u Londonu

Fena - 18.10.2014 15:59

LONDON - Pobjednik ovogodišnjeg gren slem US open turnira u Njujorku - Hrvat Marin Čilić peti je teniser koji je izborio plasman na završnom ATP mastersu u Londonu.

• Ana u grupi sa Serenom

Ana u grupi sa Serenom

Agencije - 18.10.2014 14:55

SINGAPUR - Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović igraće na završnom WTA turniru u Singapuru u grupi sa prvom igračicom svijeta Serenom Vilijams, koja brani titulu.