Đoković izgubio od Nadala u finalu Rolan Garosa

Beta - 11.06.2012 14:14

PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković izgubio je danas u finalu Otvorenog prvenstva Francuske od Španca Rafaela Nadala sa 3:1 u setovima (6:4, 6:3, 2:6, 7:5).

Finale je počelo juče, imalo je kraći prekid, a onda je i konačno odloženo za danas zbog jake kiše, pri vođstvu Nadala sa 2:1 u setovima, dok je Đoković imao prednost od 2:1 i svoj servis u četvrtom.

Nadal je treći put uzastopno, a ukupno sedmi put osvojio Rolan Garos i zaradio dvije hiljade ATP poena i milion i 250 hiljada evra.

Ostali naslovi

• Nadala u Bazelu eliminisao hrvatski tinejdžer

24.10.2014 22:08 - Agencije

Španski teniser Rafael Nadal eliminisan je u četvrtfinalu ATP turnira u Bazelu, a senzaciju je priredio hrvatski tinejdžer Borna Ćorić savladavši trenutno svjetskog broja tri sa 6:2, 7:6 (7:4).

• Ivanović završila učešće u Singapuru

24.10.2014 16:50 - Agencije

SINGAPUR - Srpska teniserka Ana Ivanović pobjedom nad Rumunkom Simonom Halep od 7:6 (9:7), 3:6, 6:3 završila je učešće na završnom turniru u Singapuru, jer se zbog izgubljenog seta nije plasirala u polufinale.

• Nadal odustao od Mastersa u Parizu

24.10.2014 15:02 - Srna

PARIZ - Španski teniser Rafael Nadal odustao je od učešća na predstojećem Mastersu u Parizu, zbog ličnih razloga.

• Šarapova dobila Radvanjsku i ispala

24.10.2014 12:04 - N.N.

Marija Šarapova ostvarila je prvu pobjedu na završnom WTA turniru u Singapuru, ali je ostala bez šansi za prolaz u polufinale.

• »Matorac« na treningu

23.10.2014 21:40 - N.N.

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković uživa u prvim danima očinstva, ali ne zapostavlja ni obaveze koje ga uskoro očekuju na terenu.

• Vilijams ubjedljiva protiv Bušar

23.10.2014 16:31 - Agencije

SINGAPUR - Prva teniserka svijeta Amerikanka Serena Vilijams ubjedljivo je savladala Kanađanku Eženi Bušar sa 6:1, 6:1 u trećem kolu završnog WTA turnira u Singapuru.

• Organizatori Sinsinatija: Stefan Đoković šampion 2034.

23.10.2014 16:29 - Agencije

SINSINATI - Organizatori Mastersa u Sinsinatiju, jedinog turnira iz serije 1.000 koji Novak Đoković nije osvojio na originalan način čestitali su najboljem teniseru svijeta rođenje sina.

• Halep prva polufinalistkinja završnice u Singapuru

23.10.2014 15:55 - Agencije

SINGAPUR - Rumunska teniserka Simona Halep plasirala se u polufinale završnice WTA turnira u Singapuru.

• Anduhar zaustavio Lajovića

23.10.2014 15:14 - Agencije

VALENSIJA - Srpski teniser Dušan Lajović nije uspio da se plasira u četvrtfinale ATP turnira u Valensiji, pošto je danas u drugom kolu izgubio od Španca Pabla Anduhara sa 6:3, 6:2.

• Šarapova izgubila i od Kvitove

23.10.2014 12:22 - Agencije

SINGAPUR - Češka teniserka Petra Kvitova savladala je Ruskinju Mariju Šarapovu u drugom kolu "bijele grupe" završnog turnira u Singapuru sa 6:3, 6:2.

• Ivanovićeva pobijedila Bušar i ostala u trci za polufinale

22.10.2014 16:11 - Agencije

SINGAPUR - Srpska teniserka Ana Ivanović pobijedila je danas Kanađanku Eženi Bušar sa 6:1, 6:3 i ostala u igri za plasman u polufinale završnog WTA turnira u Singapuru.

• Vilijams: Servis na nivou juniora

22.10.2014 14:04 - N.N.

Amerikanka Serena Vilijams razočarana je zbog načina na koji je izgubila od Rumunke Simone Halep u Singapuru.

• Rođenje sina ne mijenja planove: Novak igra u Parizu!

22.10.2014 13:02 - N.N.

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković u utorak uveče postao je otac, ali to neće promijeniti njegove sportske planove, već će učestvovati na mastersu u Parizu.

• Halep pobijedila Serenu i stigla nadomak polufinala

22.10.2014 12:02 - Agencije

SINGAPUR - Rumunska teniserka Simona Halep savladala je danas Amerikanku Serenu Vilijams sa 6:0, 6:2 i došla nadomak plasmana u polufinale završnog WTA turnira u Singapuru.

• Voznijacki dobila maraton protiv Šarapove

21.10.2014 18:43 - Agencije

SINGAPUR - Danska teniserka Karolina Voznijacki savladala je danas Ruskinju Mariju Šarapovu sa 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2, u 2. kolu Bijele grupe završnog WTA turnira sezone u Singapuru.