Lajović u drugom kolu protiv Souze

Agencije - 01.05.2012 18:37

BEOGRAD - Srpski teniser Dušan Lajović igraće u drugom kolu ATP turnira Srbija Open protiv Brazilca Žoao Souze, koji je danas savladao Amerikanca Rajana Harisona sa 6:3, 6:3.

Souza je bez većih problema eliminisao Herisona, iako je Amerikanac kao sedmi nosilac važio za favorita.

Lajović (na fotografiji) je jedini preostali domaći teniser na turniru pošto je Marko Ðoković sinoć izgubio od Italijana Filipa Volandrija.

Turnir u Beogradu igra se za nagradni fond od 418.700 evra.

Rezultati prvog kola:

Žil Miler (Luksemburg) - Lukaš Lacko (Slovačka) 6:0, 4:6, 6:3

Aljaz Bedene (Slovenija) - Martin Kližan (Slovačka) 6:4, 7:6 (8:6)

Viktor Hanesku (Rumunija) - Karlos Gomez-Herera (Španija) 6:2, 5:7. 6:3

Rajan Herison (SAD) - Žoao Souza (Brazil) 3:6, 3:6

Ostali naslovi

• Đoković i Vajda: Red rada, red zabave

27.07.2014 20:45 - N.N.

Prvi teniser svijeta Novak Đoković u Monaku se priprema za nastavak sezone, a na društvenoj mreži Facebook objavio je da se sa trenerom Marijanom Vajdom, osim što naporno trenira, dobro zabavlja.

• Lajović i Skugor poraženi u finalu dublova

27.07.2014 18:24 - Agencije

UMAG - Srpski teniser Dušan Lajović i Hrvat Franko Skugor nisu uspjeli da osvoje titulu u konkurenciji dublova na ATP turniru u Umagu pošto su danas u finalnom meču poraženi od češkog para František Čermak/Lukaš Rosol sa 2:0 u setovima - 6:4, 7:6 (5).

• Bojana Jovanovski bez titule u Bakuu

27.07.2014 13:42 - Agencije

BAKU - Srpska teniserka Bojana Jovanovski nije uspjela da stigne do trofeja na WTA turniru u Bakuu (Azerbejdžan) pošto je jutros u finalu izgubila od Ukrajinke Jeline Svitoline sa 6:2, 7:6 (2).

• Baku: Jovanovski u finalu

26.07.2014 15:06 - N.N.

Srpska teniserka Bojana Jovanovski plasirala se u finale WTA turnira u Bakuu.

• Troicki poražen od Verdaska u četvrtfinalu Gštada

25.07.2014 20:30 - Agencije

GŠTAD - Srpski teniser Viktor Troicki nije uspio da se plasira u polufinale ATP turnira u Gštadu posto je danas u četvrtfinalnom meču poražen od Španca Fernanda Verdaska u tri seta - 6:4, 6:7 (7:9), 6:1.

• Jovanovski u polufinalu

25.07.2014 19:26 - N.N.

Srpska teniserka Bojana Jovanovski plasirala se u polufinale WTA turnira u Bakuu (Azerbejdžan) pošto je u petak savladala Misu Eguči iz Japana rezultatom 4:6, 7:5, 6:3.

• Poraz Burgićeve

25.07.2014 14:35 - M.P.

PALIĆ - Bh. teniserka Ema Burgić poražena je u četvrtfinalu ITF turnira na Paliću nakon velike borbe i dosta oscilacija.

• Jovićeva zaustavljena u četvrtfinalu

25.07.2014 12:17 - M.P.

Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke koja nastupa za Srbiju, izgubila je u četvrtfinalu Evropskog prvenstva za igračice do 16 godina.

• Bojana Jovanovski u polufinalu

25.07.2014 11:46 - Fena

BAKU - Srpska teniserka Bojana Jovanovski plasirala se u polufinale WTA turnira u Bakuu (Azerbejdžan) pošto je jutros savladala Misu Eguči iz Japana sa 4:6, 7:5, 6:3.

• Nole uzor za sve

24.07.2014 22:20 - N.N.

Australijska vinarija, inače sponzor prvog grend slema u sezoni, izrazila je želju da promoviše vrijednosti po kojima je Novak Đoković prepoznatljiv.

• Troicki u četvrtfinalu Gštada

24.07.2014 17:51 - Agencije

GŠTAD - Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvtrtfinale ATP turnira u Gštadu, pošto je danas u drugom kolu savladao Kazahstanca Andreja Golubjeva sa 6:3, 6:4.

• Burgićeva igra sa Buktom

24.07.2014 15:05 - M.P.

PALIĆ - Bh. teniserka Ema Burgić igraće sa Mađaricom Agnes Bukta (prvi nosilac) u četvrfinalu ITF turnira na Paliću.

• Jovićeva sa Blinkovom za polufinale

24.07.2014 13:39 - M.P.

MOSKVA - Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa za Srbiju, igraće sa Ruskinjom Anom Blinkovom u četvrtfinalu Evropskog prvenstva za igračice do 16 godina.

• Jovićeva u četvrtfinalu EP

24.07.2014 13:14 - M.P.

MOSKVA - Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa za Srbiju, pobijedila je Njemicu Katarinu Gerlah za plasman u četvrtfinale Evropskog prevnstva za igračice do 16 godina.

• Jovićeva u osmini finala EP

23.07.2014 22:25 - M.P.

Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa pod zastavom Srbije plasirala se u osminu finala Prvenstva Evrope do 16 godina.