Nadal ponovo drugi, Federer treći

Beta - 21.05.2012 18:42

Španac Rafael Nadal ponovo se danas vratio na drugo mesto teniske ATP liste pošto je osvojio titulu na urniru u Rimu i tako Švajcarca Rodžera Federer potisnuo na treće mjesto.

Nadal je pobijedio Novaka Đokovića, u finalu, koje je juče odloženo zbog kiše.

Federer je osvajanjem titule u Madridu uspei da dođe do druge pozicije, ali je na tom mjestu ostao samo nedjelju dana, pošto je izgubio u polufinalu turnira u Rimu.

Teniser Srbije Novak Đoković i dalje je prvi igrač svijeta.

25.07.2014 14:35 - M.P.

PALIĆ - Bh. teniserka Ema Burgić poražena je u četvrtfinalu ITF turnira na Paliću nakon velike borbe i dosta oscilacija.

• Jovićeva zaustavljena u četvrtfinalu

25.07.2014 12:17 - M.P.

Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke koja nastupa za Srbiju, izgubila je u četvrtfinalu Evropskog prvenstva za igračice do 16 godina.

• Bojana Jovanovski u polufinalu

25.07.2014 11:46 - Fena

BAKU - Srpska teniserka Bojana Jovanovski plasirala se u polufinale WTA turnira u Bakuu (Azerbejdžan) pošto je jutros savladala Misu Eguči iz Japana sa 4:6, 7:5, 6:3.

• Nole uzor za sve

24.07.2014 22:20 - N.N.

Australijska vinarija, inače sponzor prvog grend slema u sezoni, izrazila je želju da promoviše vrijednosti po kojima je Novak Đoković prepoznatljiv.

• Troicki u četvrtfinalu Gštada

24.07.2014 17:51 - Agencije

GŠTAD - Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvtrtfinale ATP turnira u Gštadu, pošto je danas u drugom kolu savladao Kazahstanca Andreja Golubjeva sa 6:3, 6:4.

• Burgićeva igra sa Buktom

24.07.2014 15:05 - M.P.

PALIĆ - Bh. teniserka Ema Burgić igraće sa Mađaricom Agnes Bukta (prvi nosilac) u četvrfinalu ITF turnira na Paliću.

• Jovićeva sa Blinkovom za polufinale

24.07.2014 13:39 - M.P.

MOSKVA - Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa za Srbiju, igraće sa Ruskinjom Anom Blinkovom u četvrtfinalu Evropskog prvenstva za igračice do 16 godina.

• Jovićeva u četvrtfinalu EP

24.07.2014 13:14 - M.P.

MOSKVA - Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa za Srbiju, pobijedila je Njemicu Katarinu Gerlah za plasman u četvrtfinale Evropskog prevnstva za igračice do 16 godina.

• Jovićeva u osmini finala EP

23.07.2014 22:25 - M.P.

Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke, koja nastupa pod zastavom Srbije plasirala se u osminu finala Prvenstva Evrope do 16 godina.

• Krstin u četvrtfinalu čelendžera u Tampereu

23.07.2014 21:26 - Agencije

TAMPERE - Mladi srpski teniser Peđa Krstin plasirao se u četvrtfinale čelendžer turnira u Tampereu savladavši danas Francuza Maksima Tešeiru sa 2:0 u setovima - 7:6 (7:4), 6:2.

23.07.2014 17:20 - M.P.

MOSKVA - Nikolina Jović, teniserka iz Banjaluke koja nastupa pod zastavom Srbije, plasirala se u osminu finala Prvenstva Evrope do 16 godina.

• Lapenti izbacio Džumhura

23.07.2014 17:12 - M.P.

TAMPERE - Bh. teniser Damir Džumhur (treći nosilac) završio je takmičenje u drugom kolu ATP čelendžera u finskom Tampereu, a bolji od njega bio je Đovani Lapenti.

• Džumhur bez plasmana u četvrtfinale

23.07.2014 16:37 - Fena

SARAJEVO - Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur nije se uspio plasirati u četvrtfinale ATP Challenger turnira u Tampereu, vrijednog 42.500 evra.