Nadal ponovo drugi, Federer treći

Beta - 21.05.2012 18:42

Španac Rafael Nadal ponovo se danas vratio na drugo mesto teniske ATP liste pošto je osvojio titulu na urniru u Rimu i tako Švajcarca Rodžera Federer potisnuo na treće mjesto.

Nadal je pobijedio Novaka Đokovića, u finalu, koje je juče odloženo zbog kiše.

Federer je osvajanjem titule u Madridu uspei da dođe do druge pozicije, ali je na tom mjestu ostao samo nedjelju dana, pošto je izgubio u polufinalu turnira u Rimu.

Teniser Srbije Novak Đoković i dalje je prvi igrač svijeta.

25.10.2014 18:08 - Agencije

PARIZ - Srpski teniser Dušan Lajović nije uspio da se plasira u glavni žrijeb turnira Masters serije u Parizu, pošto je danas u prvom kolu kvalifikacija izgubio od Argentinca Federika Delbonisa sa 4:6, 6:4, 6:1.

• Krstin u finalu turnira u Antaliji

25.10.2014 17:15 - Agencije

ANTALIJA - Mladi srpski teniser Peđa Krstin plasirao se danas u finale fjučersa u Antaliji, pošto je u polufinalu pobijedio Hrvata Matiju Pecotića sa 6:4, 6:2.

• Ivanovićeva peta na kraju godine

25.10.2014 16:14 - N.N.

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović godinu će završiti na sjajnoj petoj poziciji, poslije ispadanja Agnješke Radvanjske sa turnira u Singapuru.

• WTA planira sopstveni Svjetski kup

25.10.2014 15:52 - Agencije

SINGAPUR - Ženska teniska asocijacija razmišlja o osnivanju Svjetskog kupa, odvojenog od Fed kupa koji je u ingerenciji Međunardne teniske federacije (ITF).

• Serena preokretom do finala Singapura

25.10.2014 11:20 - N.N.

Američka teniserka Serena Vilijams plasirala se u finale završnog WTA turnira u Singapuru, poslije preokreta i trijumfa nad Karolinom Voznijacki.

• Nadala u Bazelu eliminisao hrvatski tinejdžer

24.10.2014 22:08 - Agencije

Španski teniser Rafael Nadal eliminisan je u četvrtfinalu ATP turnira u Bazelu, a senzaciju je priredio hrvatski tinejdžer Borna Ćorić savladavši trenutno svjetskog broja tri sa 6:2, 7:6 (7:4).

• Ivanović završila učešće u Singapuru

24.10.2014 16:50 - Agencije

SINGAPUR - Srpska teniserka Ana Ivanović pobjedom nad Rumunkom Simonom Halep od 7:6 (9:7), 3:6, 6:3 završila je učešće na završnom turniru u Singapuru, jer se zbog izgubljenog seta nije plasirala u polufinale.

• Nadal odustao od Mastersa u Parizu

24.10.2014 15:02 - Srna

PARIZ - Španski teniser Rafael Nadal odustao je od učešća na predstojećem Mastersu u Parizu, zbog ličnih razloga.

• Šarapova dobila Radvanjsku i ispala

24.10.2014 12:04 - N.N.

Marija Šarapova ostvarila je prvu pobjedu na završnom WTA turniru u Singapuru, ali je ostala bez šansi za prolaz u polufinale.

• »Matorac« na treningu

23.10.2014 21:40 - N.N.

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković uživa u prvim danima očinstva, ali ne zapostavlja ni obaveze koje ga uskoro očekuju na terenu.

• Vilijams ubjedljiva protiv Bušar

23.10.2014 16:31 - Agencije

SINGAPUR - Prva teniserka svijeta Amerikanka Serena Vilijams ubjedljivo je savladala Kanađanku Eženi Bušar sa 6:1, 6:1 u trećem kolu završnog WTA turnira u Singapuru.

• Organizatori Sinsinatija: Stefan Đoković šampion 2034.

23.10.2014 16:29 - Agencije

SINSINATI - Organizatori Mastersa u Sinsinatiju, jedinog turnira iz serije 1.000 koji Novak Đoković nije osvojio na originalan način čestitali su najboljem teniseru svijeta rođenje sina.

• Halep prva polufinalistkinja završnice u Singapuru

23.10.2014 15:55 - Agencije

SINGAPUR - Rumunska teniserka Simona Halep plasirala se u polufinale završnice WTA turnira u Singapuru.

• Anduhar zaustavio Lajovića

23.10.2014 15:14 - Agencije

VALENSIJA - Srpski teniser Dušan Lajović nije uspio da se plasira u četvrtfinale ATP turnira u Valensiji, pošto je danas u drugom kolu izgubio od Španca Pabla Anduhara sa 6:3, 6:2.

• Šarapova izgubila i od Kvitove

23.10.2014 12:22 - Agencije

SINGAPUR - Češka teniserka Petra Kvitova savladala je Ruskinju Mariju Šarapovu u drugom kolu "bijele grupe" završnog turnira u Singapuru sa 6:3, 6:2.