Kirjos napao skupljača loptica, pa isprozivao Noleta (VIDEO)

Australijanac Nik Kirjos ne prestaje sa svojim ispadima na terenima "bijelog sporta", a najnoviji se dogodio tokom prvog seta meča prvog kola Rolan Garosa protiv Italijana Marka Čekinata.

Naime, u na kraju prvog seta Australijanac je vikao na dječaka koji skuplja loptice tražeći peškir, nakon čega ga je glavni sudija opomenuo.

Kirjos se tu nije zaustavio, pa je ušao u raspravu sa sudijom, a navijači su ga zbog toga nagradili zvižducima.

"To je s... A kada je Đoković sklonio ruku sudiji? Tada je sve bilo u redu?", rekao je Kirjos i nastavio raspravu sa sudijom.

Australijanac je aludirao na četvrtfinale Mastersa u Rimu kada su igrali Đoković i Nadal.

Novak je pri rezultatu 4:2 za Nadala u prvom setu i 40:30 na svom servisu oštro reagovao kada je glavni sudija meča dosudio poen za Španca. Đoković je protestvovao jer je tvrdio da je lopta izašla u aut. Sudija Bernardes je sišao sa stolice i prilikom rasprave spustio ruku toliko nisko da je praktično oštetio postojeći trag na šljaci, što se Novaku nije dopalo pa ga je u jednom trenutku odgurnuo sa porukom da to ne radi.

Kirjos je meč protiv Čekinata dobio 7:6, 7:6, 6:4.