Šarapova dobila Radvanjsku i ispala

Marija Šarapova ostvarila je prvu pobjedu na završnom WTA turniru u Singapuru, ali je ostala bez šansi za prolaz u polufinale.

Ruskinja je slavila sa 7:5, 6:7, 6:2, a šansu za prolaz imala bi da je meč dobila u dva seta piše B92.

Šarapova je u drugom setu vodila sa 5:2, imala je i tri meč lopte, ali se Radvanjska vratila i izjednačila je u taj-brejku.

U trećem setu Šarapova je došla do trijumfa, ali je ostala bez šansi za prolaz u polufinale.

Radgvanjska je osvojenim setom sačuvala šansu za prolaz dalje, a da bi se to dogodilo neophodna joj je bilo koja pobjeda Karloine Voznijacki protiv Petre Kvitove u preostalom meču.