Viktor Troicki izgubio u osmini finala turnira u Bukureštu

Agencije - 26.04.2012 16:09

BEOGRAD - Teniser Srbije Viktor Troicki nije uspio danas da se plasira u četvrtfinale turnira u Bukureštu, pošto je izgubio od Matijaca Bahingera iz Njemačke sa 1:2 (3:6, 6:4, 6:7). Meč je trajao dva sata i 31 minut.

Troicki je trenutno 30. igrač na ATP listi, a izgubio je 120. igrača svijeta.

U prvom setu Troicki je imao prednost od 3:1, ali je zatim Bahinger napravio seriju od 5:0 i dobio ovaj dio igre sa 6:3.

U drugom setu njemački teniser poveo je sa 1:0, Troicki je uspio da izjednači na 3:3 i na svoj servis poveo sa 4:3 i 5:4 i da izjednači na 1:1.

Treći set je do kraja bio neizvjestan. Teniser Srbije je imao vođstvo od 6:5, međutim, Nijemac je izjednačio i zatim sigurnije odigrao u taj-breku.

U narednom kolu Bahinger će igrati sa Danijelom Brandsom iz Njemačke, 119. na ATP listi.

Nagradni fond turnira u Bukureštu je 450.000 evra.

Ostali naslovi

• Janković u šesnaestini finala US Opena

28.08.2014 09:29 - Agencije

NJUJORK - Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u šesnaestinu finala Otvorenog prvenstva SAD savladavši sinoć u 2. kolu Bugarku Cvetanu Pironkovu u dva seta - 7:5, 6:4.

• Đoković se priprema za Matjea

28.08.2014 09:23 - M.P.

NJUJORK - Novak Đoković se ozbiljno priprema za novog protivnika na njujorškom Gren slemu.

• Belisova odbila 60.420 dolara

27.08.2014 22:19 - Maja Predragović

Petnaestogodišnja Ketrin Belis, najmlađa učesnica US opena, šokirala je 13. igračicu svijeta Dominiku Cibulkovu (12. nosilac), a zatim i dio javnosti odbivši nagradu od 60.420 dolara, koliko joj sleduje za plasman u drugo kolo.

• Džumhur: Grčevi i nervoza me koštali ozbiljnijeg otpora

27.08.2014 16:10 - M. Predragović

NJUJORK - Bh. teniser Damir Džumhur imao je period dobre igre u duelu sa petim teniserom svijeta Davidom Fererom, ali su ga nervoza i grčevi spriječili da pruži ozbiljniji otpor.

• Troicki pobijedio Bašića

27.08.2014 14:48 - M.P.

KOMO - Srpski teniser Viktor Troicki pobijedio je Mirzu Bašića iz BiH u prvom kolu ATP čelendžera koji se igra u Komu.

• Da li je ovo najbolji Novakov poen u 2014?

27.08.2014 13:48 - N.N.

Novak Đoković je pobijedio Dijega Švarcmana iz Argentine u tri seta na staru US opena, a jedan njegov potez potpuno je oduševio kako publiku i njegove vjerne navijače, tako i brojne svjetske medije.

Video
  • Zimonjić i Nestor startovali pobjedom

27.08.2014 08:45 - Agencije

NJUJORK - Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor plasirali su se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku pošto su jutros savladali britanski dubl Kolin Fleming / Ros Hačins sa 6:4, 6:3.

• Ferrer bolji od Džumhura na startu

27.08.2014 08:25 - Fena

SARAJEVO Bh. teniser Damir Džumhur eliminisan je na startu US Opena, posljednjeg Grand Slam turnira sezone.

• Troicki napada titulu

26.08.2014 21:28 - Maja Predragović

Slovenački teniser Aljaž Bedene braniće titulu na ATP čelendžeru "Banjaluka 2014", a među učesnicima je nekada 12. igrač svijeta Viktor Troicki, koji je dobio pozivnicu organizatora. Prvi nosilac je Blaž Rola.

• Ivanović lako nadigrala Riske

26.08.2014 20:19 - Agencije

NJUJORK - Srpska teniserka Ana Ivanović uspješno je startovala na Otvorenom prvenstvu SAD savladavši danas domaću predstavnicu Alison Riske u dva seta - 6:3, 6:0.

• Đoković: Pritisak me motiviše

26.08.2014 17:18 - Maja Predragović

Prvi teniser svijeta Novak Đoković zadovoljan je igrom na startu US opena. Nakon pobjede nad Dijegom Švarcmanom rezultatom 6:1, 6:2, 6:4, istakao je da se dobro osjeća u Njujorku, da je spreman za turnir i da ga pritisak dodatno motiviše.

• Bedene brani titulu, Troicki napada

26.08.2014 15:59 - Maja Predragović

BANJALUKA - Slovenački teniser Aljaž Bedene braniće titulu na ATP čelendžeru "Banjaluka 2014", a među učesnicima je nekada 12. igrač svijeta Viktor Troicki, koji je dobio pozivnicu organizatora.

• Đoković: Ponovo sam skoncentrisan i spreman za uspehe

26.08.2014 10:16 - Agencije

NJUJORK - Najbolji teniser svijeta Novak Đoković rekao je danas da su mu neuspjesi na mastersima u Torontu i Sinsinatiju teško pali, ali da je sada spreman da na US openu ide na titulu.

• Janković u derbiju bolja od Jovanovski

26.08.2014 09:10 - Agencije

NJUJORK - Srpska teniserka Jelena Janković pobjedom je startovala na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku savladavši sinoć zemljakinju Bojanu Jovanovski u dva seta - 6:2, 6:3.

• Đoković uvjerljiv na startu

26.08.2014 08:16 - Agencije

Novak Đoković počeo je takmičenje na ovogodišnjem US Openu pobjedom nad Argentincem Dijegom Švarcmanom u tri seta - 6:1, 6:2, 6:4, poslije 97 minuta igre.