Zimski sportovi
  • Slovenačke sudije pomogle Vanesi Mej da se plasira na ZOI

Agencije - 11.07.2014 14:28

LJUBLJANA - Četiri slovenačka zvaničnika suspendovana su jer su pomogli pop violinistkinji Vanesi Mej da se kvalifikuje za Zimske olimpijske igre u Sočiju, gdje je zauzela ubjedljivo posljednje mjesto.

• Kingsima Stenli kup

Fena - 14.06.2014 14:59

LOS ANĐELES - Los Anđeles Kingsi osvojili su Stenli kup pobijedivši u petoj utakmici finala hokejaške NHL lige Njujorg rendžerse 3:2 za ukupnu pobjedu u seriji 4:1.

• Poginuo ruski takmičar Nikolaj Krenkov

Agencije - 02.06.2014 17:25

MOSKVA - Ruski reprezentativac u bobu Nikolaj Krenkov, koji se takmičio na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, poginuo je u saobraćajnoj nesreći, saopštilo je danas rusko ministarstvo sporta.

• BiH želi da organizuje SP u hokeju na ledu

AA - 29.04.2014 14:41

SARAJEVO - Hokejaški savez Bosne i Hercegovine zvanično je predao kandidaturu za organizaciju Svjetskog prvenstva treće divizije, koje će se održati početkom naredne godine, saznaje Anadolu Agency (AA).

• Svečano otvoreno SP u hokeju na ledu

Agencije - 09.04.2014 21:30

BEOGRAD - Prvenstvo svijeta u hokeju na ledu Druge divizije A grupe, čiji je domaćin Beograd od 9. do 15. aprila, svečano je otvoreno večeras u ledenoj dvorani "Pionir".