• Von: Osjećam se brzom

Von: Osjećam se brzom

N.N. - 26.11.2014 20:03

Američka skijašica Lindzi Von potvrdila je da je spremna za povratak na stazu, a prva trka očekuje je u Lejk Luisu 5. decembra.

•  Maze slavila u Leviju

Maze slavila u Leviju

Agencije - 15.11.2014 17:03

LEVI - Slovenačka skijašica Tina Maze pobjedila je danas u prvom slalomu Svjetskog kupa održanom u finskom Leviju.

• Haniju se takmičio uprkos povredama glave

Haniju se takmičio uprkos povredama glave

Agencije - 09.11.2014 15:07

TOKIO - Olimpijski šampion u umjetničkom klizanju Juzuru Haniju, koji je na Kupu Kine juče osvojio drugo mjesto, uprkos povredama glave zadobijenim tokom zagrijavanja, vratio se danas u Japan kako bi se podvrgao ljekarskim pregledima.

• Hiršer slavio, kiks Ligetija

Hiršer slavio, kiks Ligetija

N.N. - 26.10.2014 21:23

Pobjednik prve trke sezone, veleslaloma u austrijskom Zeldenu, je Marsel Hiršer, branilac titule ukupnog pobjednika Svjetskog kupa.

• Morgenštern ide u penziju

Morgenštern ide u penziju

N.N. - 26.09.2014 19:50

Takmičenje u skijaškim skokovima ostaće uskraćeno za prisustvo Tomasa Morgenšterna, jednog od najboljih skakača u posljednjih deset i više godina.

• Mješovite bob posade na stazi od naredne sezone

Mješovite bob posade na stazi od naredne sezone

Agencije - 25.09.2014 17:46

ŽENEVA - Međunarodna bob federacija (FIBT) odobrila je takmičenja u mješovitoj konkurenciji u četvorosjedu od naredne sezone.

• Marliz Šild završila karijeru

Marliz Šild završila karijeru

Agencije - 02.09.2014 12:51

BEČ - Jedna od najuspješnijih austrijskih skijašica današnjice Marliz Šild odlučila je da završi karijeru, prenijeli su danas lokalni mediji.

• Slovenačke sudije pomogle Vanesi Mej da se plasira na ZOI

Slovenačke sudije pomogle Vanesi Mej da se plasira na ZOI

Agencije - 11.07.2014 14:28

LJUBLJANA - Četiri slovenačka zvaničnika suspendovana su jer su pomogli pop violinistkinji Vanesi Mej da se kvalifikuje za Zimske olimpijske igre u Sočiju, gdje je zauzela ubjedljivo posljednje mjesto.